• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۳۵ | کد خبر : 53149
 • توسعه مراکز خدمات انتظامی؛ مطالبه مردمی

  رئیس پلیس پیشگیری ناجا به همراه جمعی از معاونان با حضور در دفتر نظارت همگانی ناجا با مردم گفت و گو کرد.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، صبح امروز سردار محمد شرفی در راستای گفت و گوی مستقیم و چهره به چهره با مردم و پاسخگویی به نظرات، انتقادات، دیدگاه‌های شهروندان، به همراه جمعی از معاونان در مرکز نظارت همگانی ( ۱۹۷ ) حضور پیدا کرد.

  شرفی در حاشیه این دیدار اظهار کرد: مرکز نظارت همگانی بستر مناسبی برای ارتباط مستقیم پلیس با مردم است.

  وی با بیان اینکه امروز با ۲۳ نفر از شهروندان دیدار چهره به چهره محقق شد، افزود: از طریق ویدئو کنفرانس نیز با  ۲۰ نفر از مردم استان های آذربایجان شرقی ، اصفهان ، آذر بایجان غربی و … گفت و گو ی مستقیم صورت گرفت.

  این مقام ارشد انتظامی اشاره کرد: برقرای ارتباط تلفنی با برخی از شهروندان نیز از دیگر برنامه‌های حضور در مرکز نظارت همگانی بود.

  رئیس پلیس پیشگیری ناجا بیان کرد: مردم در این دیدار و گفت و گو ها، پیشنهادات ، درخواست ها و انتقاداتی را مطرح کردند که توسعه و تقویت “واحدها و مراکز خدمات انتظامی” متناسب با جغرافیا، جمعیت و جرم از درخواستهای اولویت دار بود.

  سردار شرفی مطرح کرد : البته در این میان نیز انتقاداتی در خصوص نحوه عملکرد برخی ماموران کلانتری ها نیز بود که لازم است شهروندان بدانند نیروی انتظامی در راستای توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص ارائه خدمات شایسته به مردم در مراکز خدمات انتظامی و کلانتری ها ، برنامه های ویژه ای را دنبال می کند.  

  وی گفت: برخی از تماس ها نیز به تقدیر از عملکرد کارکنان پلیس پیشگیری مرتبط بود، خوشبختانه در ۶ ماهه اول امسال میزان تقدیر از عملکرد کارکنان پلیس پیشگیری ۵٫۶ افزایش داشته است. 

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار