رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۳۳ | کد خبر : 5318
 • اخر پاییز نزدیک است !!!!

  «گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شنبه منتشر می‌شود»

  سخنگوی کاخ سفید همچنین اظهار داشت تا زمانی که آژانس انرژی اتمی تعهد ایران به توافقنامه را تأیید نکند، تحریم‌ها لغو نخواهد شد.

  گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته‌ای ایران شنبه منتشر خواهد شد.

  پرس تی وی : آژانس قرار است در این گزارش معین کند که آیا ایران به وعده‌های خود بر اساس توافق هسته ای خود با قدرتهای بزرگ، موسوم به برجام، عمل کرده است یا خیر.

  این در حالی است که انتظار می‌رفت این گزارش جمعه منتشر شود.

  در عین حال، کاخ سفید جمعه اعلام کرد برای اطمینان از اینکه ایران به تعهدات خودش عمل کرده است یا خیر به نظر کارشناسان بین‌المللی اتکا خواهد کرد.

  جاش ارنست، سخنگوی کاخ سفید، گفت گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره توافق هسته‌ای ایران درباره مسائل فنی است و «برای بی‌اعتمادی به ایران دلایل فراوانی وجود دارد.»

  جاش ارنست سخنگو کاخ سفید

  جاش ارنست سخنگو کاخ سفید

  کاخ سفید همچنین اعلام کرد ایران در تلاش برای اجرای این توافق بین‌المللی پیشرفت مهمی داشته است، با این وجود اقدامات تهران باید به صورت مستقل راستی‌آزمایی شود.

  ارنست افزود: «می‌خواهیم مطمئن شویم آنها چیزی را دور نمی‌زنند.»

  سخنگوی کاخ سفید همچنین اظهار داشت تا زمانی که آژانس انرژی اتمی تعهد ایران به توافقنامه را تأیید نکند، تحریم‌ها لغو نخواهد شد.

  وی همچنین اعلام کرد زمان اجرای توافق هسته‌ای به طور دقیق مشخص نیست.

  این در حالی است که سید عباس عراقچی، عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران، چندی پیش اعلام کرد برجام از روز شنبه یا یکشنبه اجرا خواهد شد.

  وی گفت: «روز اجرای برجام توسط خانم موگرینی و آقای ظریف در بیانیه‌ای مشترک اعلام می‌شود.»

  ایران و کشورهای گروه 1+5 شامل امریکا، انگلیس، فرانسه، روسیه، چین و آلمان در تاریخ 23 تیرماه سال جاری در وینِ اتریش بر سر برنامۀ جامع اقدام مشترک (برجام) به توافقی تاریخی دست یافتند. براساس این توافق ایران بخش‌هایی از برنامۀ هسته‌‎ای خود را محدود می‌کند و تحریم‌های ضد ایرانی لغو می‌شود.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار