رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۷ | کد خبر : 53200
 • جلسه شورای قضایی کرمان با حضور معاون قوه قضاییه

  کاهش ۲۸ درصدی تراکم پرونده ها وکاهش متوسط زمان رسیدگی به پرونده ها از۹۰ روز به ۷۷ روز از موفقیتهای دستگاه قضایی کرمان است

  جلسه شورای قضایی کرمان با حضور معاون قوه قضاییه

  شورای قضایی استان کرمان امروز با حضور معاون قوه قضاییه تشکیل جلسه داد.

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری صدا و سیما در این نشست آقای تویسرکانی با ابراز خرسندی از فضای همدلی ایجاد شده در استان کرمان گفت در دادگستری کرمان با اعمال مدیریت و برنامه ریزی درست بهره وری موجود حاصل شده است.

  رییس سازمان ثبت املاک و اسناد کشور افزود سعی داریم تا سه ماه آینده شبکه های ماهواره ای استان کرمان را دایر کنیم تا محدوده های مالکیتی جانمایی شود .

  وی همچنین از راه اندازی ۴ اداره ثبت املاک و اسناد تا پایان امسال در جنوب استان کرمان خبر داد.

  استاندار کرمان هم در این نشست تاکید کرد باید از امنیت پایداری که مرهون اصل ولایت فقیه است برای پیشرفت و توسعه کشور بهره ببریم و مدیران کاستیها را جبران کنند .

  اقای رزم حسینی همچنین با اشاره به طراحی و تعریف حدود ۲ هزار طرح اقتصاد مقاومتی در استان کرمان بر ضرورت مشارکت مردم در برنامه های اقتصادی تاکید کرد.

  مدیرکل دادگستری استان کرمان هم؛کاهش ۲۸ درصدی تراکم موجودی پرونده ها  و کاهش متوسط زمان رسیدگی به پرونده ها از۹۰ روز به ۷۷ روز را از موفقیتهای دستگاه قضایی استان اعلام کرد.

  اقای موحد همچنین خواستار راه اندازی واحد آرشیو الکترونیک در ادارات استان شد و گفت این مشکل درحال حاضر جدیست و باید با راه اندازی آن امکان خلاف و فساد کاهش یابد.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار