• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۹ | کد خبر : 53257
 • افرادی با استفاده از امکانات دولتی به دنبال تضعیف رئیس جمهور هستند/ هرچه به انتخابات نزدیک می‌شویم فعالیت‌ کانون‌‌های جوسازی‌ رسانه‌ای تشدید می‌شود

  به گزارش وعده صادق به نقل از حوزه دولت خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، مجید انصاری معاون حقوقی رئیس جمهور روز چهارشنبه در بازدید از مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران، گفت: ای کاش عده‌ای که امروز همه همت خود را صرف تخریب و تهمت زدن به خدمتگزاران مردم و برچسب زدن به دیگران کرده‌اند، حداقل یکبار به اینجا بیایند و ببینند که خدمت کردن به مخلوقات خدا با عشق و تعهد چقدر شیرین است.

  معاون حقوقی رئیس جمهور افزود: ای کاش کسانی که با استفاده از امکانات دولتی شبانه‌روز در بوق یأس و ناامیدی می‌دمند و تلاش می‌کنند خدمات دولت را کوچک و مشکلات را بزرگ جلوه دهند، از کارکنان نهادهایی مثل هلال احمر الگو می‌گرفتند تا به جای تمرکز بر خدمت به مردم و رفع مشکلات صرفاً‌به دنبال تضعیف دولت خدمتگزار و رئیس جمهور منتخب ملت نباشند، ای کاش این عده قلیل نیز به جای سنگ‌اندازی سنگی از پیش پای مردم برمی‌داشتند.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود از رأی اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی، به وزرای پیشنهادی تشکر و تصریح کرد: دیروز پس از حدود ۱۰ روز فضاسازی رسانه‌ای علیه دولت از سوی برخی رسانه‌های ارتزاق‌کننده از منابع دولتی، شاهد پیروزی اخلاق بر بداخلاقی بودیم.

  انصاری اضافه کرد: متأسفانه هر چه به انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم، فعالیت‌های کانون‌های ایجاد کننده این جوسازی‌های رسانه‌ای، تشدید شده و از هجمه و تخریب علیه دولت و رئیس‌ جمهور منتخب نیز فراتر رفته و شاهد توهین و برچسب‌ زنی هستیم.

  معاون حقوقی رئیس جمهور با اشاره به اینکه اگر چه در نطق برخی نمایندگان نیز شاهد تداوم این بداخلاقی‌ها بودیم، اما نمایندگان ملت همگام با مردم مهر پایانی بر این بخش از جوسازی‌ها علیه دولت و وزرای پیشنهادی‌اش زدند.

  وی در ادامه سخنان خود جامعه را نیازمند روح امید عنوان کرد و گفت: جمعیت هلال احمر یکی از کانون‌های امیدآفرینی در کشور و از بزرگترین ظرفیت‌های خدمت‌رسانی به مردم است. هلال احمر همواره برای مردم، پیام‌آور امید و مهربانی بوده و باید به عنوان یک نهاد مردمی بیش از پیش مورد حمایت قرار گرفته و تقویت شود.

  انصاری جمعیت هلال احمر را برخوردار از سرمایه اجتماعی بزرگ و اعتماد عمومی سطح بالا در میان آحاد مختلف جامعه دانست و اظهار داشت: دولت تدبیر و امید با وجود همه محدودیت‌ها، حمایت‌های خوبی از سازمان هلال احمر در راستای تجهیز این سازمان به اورژانس هوایی و تجهیز پایگاه‌های جاده‌ای جمعیت هلال احمر کرده است، اگر چه تا نقطه مطلوب هنوز فاصله داریم.

  معاون حقوقی رئیس جمهوری تأکید کرد: رئیس جمهور همواره توجه ویژه‌ای به ظرفیت‌های موجود برای جذب کمک‌ها و مشارکت‌های مردمی در راستای ارایه خدمت به مردم داشته‌اند و جمعیت هلال احمر نیز یکی از سازمان‌هایی است که دولت هر چه در توان داشته برای حمایت و تقویت از آن بکار گرفته است.

  انصاری در ادامه از بخش‌های مختلف این مرکز از جمله همو دیالیز مرکز درمان ناباروری، چشم‌پزشکی و دندانپزشکی این مجتمع بازدید کرد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار