رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۷ | کد خبر : 53313
 • ۱۳آبان تجلی اوج عزت‌مندی و استکبارستیزی ملت ایران است

  حجت الاسلام صفر قربانپور در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اتفاقاتی که در ۱۳ آبان ماه روی داد دست پیدا و پنهان آمریکا را در توطئه علیه جمهوری اسلامی نشان داد و نشانگر آن بود که با وجود آنکه نظام حاکمیت دینی در جمهوری اسلامی پیروز شد و نظام غیردینی با شکست مواجه شد، اما آمریکا دست از روحیه استکباری خود برنداشته است.

  دست استکبار امروز از آستین تروریست ها بیرون می آید

  وی افزود: امروز نیز دست استکبار از آستین گروه های تکفیری و تروریستی بیرون آمده و اقدامات این گروه های تروریستی طوری توسط ایادی استکبار ساماندهی می شود که در نهایت آنطور به نظر برسد که جمهوری اسلامی مسئول این وقایع است.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: استکبار جهانی و کشورهای حامی آنها هم اکنون به صورت رسمی در جهان و در اجلاس و سازمان های بین المللی به اقدامات مورد نظر خود می پردازند و از هیچ چیز واهمه ندارند، اما نظام جمهوری اسلامی با اقتدار در مقابل همه این زورگویان ایستاده و از مظلومان دنیا دفاع می کند.

  قربانپور بیان کرد: این کشورها ادعای دفاع از بشر و حقوق بشر دارند اما در عمل کاملا مخالف با آن عمل می کنند و اقدامات آنها مصداق بارز ظلم و زورگویی و نقض حقوق بشر است.

  وی خاطرنشان ساخت: در این میان جمهوری اسلامی وارد میدان شده تا با بهره گیری از مبانی ارزشی، انسانی و روحیه دینی و معنوی، به دفاع از مظلومان بپردازد و طبیعتا وقتی این ظلم به مسلمانی در جهان روا داشته شود برای ما وظیفه سنگین تری رقم می خورد.

  تحقق عدالت ناب اسلامی در گرو ترویج روحیه استکبارستیزی

  مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی همچنین تصریح کرد: امروز نیز ما باید بدانیم که اگر به دنبال عدالت ناب اسلامی و برقراری آن هستیم باید روحیه استکبارستیزی را بیش از پیش مورد توجه قرار دهیم و در مقابل ایادی استکبار سر خم نکنیم.

  قربانپور تاکید کرد: وجود جمعیت جوان در کشور ظرفیت خوبی برای ترویج روحیه مکتبی و مبانی فکری اعتقادی و ارزشی در آنان است تا در این مسیر قدم بردارند و روحیه ایثار و مقاومت میان آنها تبیین و ترویج شود.

  وی افزود: هم اکنون گروه هایی که تحت عنوان بسیج، مدافعان حرم و… در کشور شکل گرفته در حقیقت ثمره گسترش روحیه مکتبی و ولایتمداری به ویژه در جوانان است.

  با هوشیاری و بصیرت در مقابل دشمن بایستیم

  مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی خاطرنشان ساخت: دشمن هرگز نباید برای ما مورد اعتماد باشد و اگر ناچار به کنش و واکنشی با آنها هستیم این کنش باید با هوشیاری بصیرت کامل همراه باشد و در این راستا حتما باید از مسیر ولایت بگذریم.

  قربانپور افزود: در مسیر پیگیری اهداف والای انقلاب اسلامی نیازمند کار جمعی هستیم و به همین سبب بسیج یکی از عرصه هایی است که بستر خوبی برای ترویج روحیه جهادی و مکتبی و ولایتمداری بوده و زمینه کار جمعی را فراهم می سازد و تاکنون نیز نشان داده در این حوزه به خوبی توانسته عمل کند.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی یادآور شد: در صورتی که چنین روحیه ای حاکم شود یک جامعه کامل و متعالی با مبانی اعتقادی و ارزشی خواهیم داشت چراکه کار جمعی بسیاری از مشکلات را حل می کند و از سوی دیگر اقتدار و ایستادگی ما را در مقابل صاحبان زور و زر و تزویر، به جهان نشان خواهد داد.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار