رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۰ | کد خبر : 53393
 • ایران میزبان مجمع جهانی کونگ فو خواهد بود/حضور ۳۰ کشور جهان

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار مهر، رضا حیدری روز پنجشنبه در مجمع انتخابی هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان مرکزی در اراک، با اعلام این خبر اظهار داشت: این همایش و مجمع اتفاق بسیار خوبی برای جامعه کونگ فوی ایران است.

  وی افزود: بالاترین مرجع تصمیم گیرنده شورای عالی المپیک در این مجمع حضور دارد، که شاید در طول تاریخ ورزش ایران بی سابقه است.

  رئیس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی با اشاره به اینکه دعوت نامه ها از سوی کمیته ملی المپیک ایران ارسال شده خاطرنشان کرد: تمامی هزینه های شورای المپیک بر عهده خود تشکیلات المپیک است.

  وی ادامه داد: به این نتیجه رسیده ایم که می توانیم یک رزمی، به نام رزم ملی ایران در جهان ثبت کنیم و این کار بزرگی است که در کونگ فو ایران دارد اتفاق می افتد و آن اینکه ۳۰کشور از پنج قاره جهان در این مجمع حضور پیدا می کنند.

  حیدری تصریح کرد: امروز نگاه ها نسبت به ورزش کونگ فو در کشور عوض شده و بستر برای پیشرفت و توسعه آن آماده است.

  وی ادامه داد: اینکه بنشنیم و بگوییم می خواهیم کونگ فو را جهانی کنیم و اقدام نکنیم، عوام فریبی است و با این نگاه نیم قرن داریم کار می کنیم و جز ضرر و زیان هیچ سودی عاید جامعه کونگ فو نشده است.

  حیدری بیان داشت: تا زمانی که نتوانیم در شورای المپیک آسیا ثبت شویم و این فرایند طی نشود، به هیچ عنوان از مزایای جهانی بهره مند نخواهیم شد.

  در ادامه این نشست، محسن غفاری سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی هم با اشاره به تحولات ورزش استان مرکزی گفت: حمایت واحدهای صنعتی از ورزش استان می تواند موجب تحول بیشتر در ورزش این استان شود.

  وی با اشاره به اخلاق مداری در ورزش اظهار داشت: استان مرکزی در حوزه ورزش از ظرفیت و استعدادهای خوبی برخوردار است و در اکثر تیم های ملی ورزشکاران این استان حضور دارند و در خارج از مرزهای ایران هم با افتخار پرچم جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز درآورده اند.

  غفاری افزود: همه دست اندرکاران ورزش به دنبال سالم سازی جامعه هستند و این اتفاق با همدلی و در کنار هم بودن اتفاق می افتد.

  در پایان بین دونفر از داوطلب های ریاست هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان مرکزی رای گیری شد که در نهایت مسعود آقازیارتی با به دست آوردن یازده رای از ۱۷رای ماخذه برای چهار سال به عنوان رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان مرکزی انتخاب شد.

  گفتنی است برای این سمت چهار نفر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد یک نفر انصراف داده و یک نفر هم غایب بود. همچنین مسعود آقازیارتی چهار سال دوم است که سکاندار هیات کونگ فو و هنرهای فردی استان مرکزی را عهده دار می شود.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار