رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۰۷ | کد خبر : 53427
 • تاکید بر لزوم تلاش مسئولان و آحاد جامعه برای دستیابی به رشد ۸ درصدی اقتصادی


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا به نقل از سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، «علی یزدانی» در نشست با صنعتگران ضمن گفت وگو پیرامون مشکلات و مسائل شهرک های صنعتی بر ایجاد رونق در فضای کسب و کار کشور تاکید و اظهار کرد: با تلاش قوای سه گانه، صنعتگران و آحاد مردم تا سال ۱۴۰۴ باید به رشد ۸ درصدی اقتصادی دست یابیم و در منطقه رتبه اول اقتصادی را کسب کنیم.
  مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: از ابتدای تاسیس وزارت خانه، ۸۸ هزار پروانه بهره برداری برای واحدهای صنعتی صادرشده که از این تعداد، ۸۴ هزار و پانصد واحد از صنایع کوچک و متوسط هستند و بر اساس ظرفیت قید شده در پروانه بهره برداری، زمینه اشتغال برای دو میلیون و ۸۰۰ هزار نفر فراهم شده است.
  یزدانی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه یک سوم مبالغی که تحت مالیات بر ارزش افزوده از شهرک های صنعتی گرفته می شود باید صرف هزینه ساخت زیرساخت های شهرک های صنعتی گردد، خاطرنشان کرد: هدف از واگذاری زمین به سرمایه گذاران ایجاد اشتغال در جامعه و درآمدزایی برای مردم کشورمان می باشد و هزینه های دریافتی فقط جهت خدمات زیربنایی موجود در شهرک های صنعتی است.
  گفتنی است معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر به استان اصفهان در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی «دهاقان» ضمن دیدار با صنعتگران و کارآفرینان صنعتی شهرستان دهاقان از واگذاری اراضی شهرک های صنعتی با تسهیلات ویژه خبر داد.
  یزدانی در زمینه معافیت مالیاتی صنعتگران اظهار کرد: بر مبنای شاخص های توسعه یافتگی شهرک های صنعتی، واحدهای مستقر در این شهرک ها از ۷ تا ۱۳ سال معاف از پرداخت مالیات هستند.
  مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران افزود: در راستای اشتغال زایی و توسعه ی پایدار، واگذاری اراضی شهرک های صنعتی جهت جذب سرمایه گذار از تسهیلات ویژه ای برخوردار است.
  شبد**۱۹۵۳** ۱۰۹۵ **تنظیم کننده:مرتضی شحنه**انتشار دهنده:رضا رضائی مجد

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار