• تاریخ انتشار: جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۲ | کد خبر : 53458
 • آخرین تحولات موصل/ قطع خطوط ارتباطی داعش

  نفس تروریست ها در عراق به شماره افتاد؛

  در عملیات نیروهای عراقی برای آزادسازی محله الانتصار در شهر موصل ۲۷ عضو گروه تروریستی داعش کشته شدند

  به گزارش وعده صادق به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما، آخرین تحولات هجدهمین  روز عملیات آزاد سازی موصل به شرح زیر است:

  ۰۹:۳۵ به گزارش وعده صادق به نقل از شبکه اسکای نیوز  شاکر جودت رئیس پلیس فدرال عراق از کشته شدن بیش از هزار داعشی، باز پس گیری هفتاد و چهار روستا و تخلیه چهار هزار و پانصد خانواده از زمان آغاز عملیات آزادسازی موصل تاکنون، در محور جنوبی عملیات خبر داد.

  ۰۸:۵۵ شبکه تلویزیونی العالم گزارش داد: نیروهای عراقی به ویژه نیروهای پلیس فدرال و واکنش سریع پیشروی های خوبی به سوی منطقه حمام العلیل داشته و توانسته اند بر بخش های مشرف بر این منطقه سیطره یابند. همچنین روستاهای اطراف جنوبی، شرقی و غربی حمام العلیل از تروریست ها بازپس گرفته شد.

  ۰۷:۲۵  شبکه تلویزیونی العالم گزارش داد: خطوط امدادی داعش در غرب موصل قطع شده است.

  امروز نیروهای بسیج مردمی که به سوی شهر تلعفر حرکت کردند، توانسته اند مرحله اول عملیات را به پایان برسانند و در جاده واقع میان تلعفر و سوریه و تلعفر و موصل قرار گرفته اند. این وضع به معنای آن بوده که جاده امدادی تروریست ها در دو شهر تلعفر و موصل قطع شده است.

  ۰۵:۴۵ شبکه تلویزیونی العالم اعلام کرد، در عملیات نیروهای عراقی برای آزادسازی محله الانتصار در شهر موصل ۲۷ عضو گروه تروریستی داعش کشته شدند.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار