• تاریخ انتشار: جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۹ | کد خبر : 53462
 •  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، سردار علی فضلی شب گذشته در بدو ورود به استان لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس رزمندگان لرستانی رشادت‌های کم نظیری را به نمایش گذاشتند.

  وی افزود: دیروز و امروز رزمایش مدافعان حرم همزمان در ۱۴ استان با حضور ۳۴۳ گردان در حال برگزاری است.

  سردار فضلی عنوان کرد: شب گذشته بسیجیان ما در رزمایش شبانه خود در چادرها به سر می‌برند و این آمادگی را برای دفاع از کیان ایران اسلامی را حفظ می‌کنند.

  این مسئوول تصریح کرد: امروز ملت ما در آمادگی کامل برای مقابله با هر گونه تهدید را دارند و همین حضور مردم در راهپیمایی‌ها و رزمایش‌ها یکی از این آمادگی‌ها است.

  سردار فضلی یادآور شد: امروز مردم ایران برای دفاع از دین خدا به صحنه آمده و با حضور خود ارتش بیست میلیونی را تشکیل دادند.

  جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: در سطح کشور ۱۹۱۹ گردان مرد و ۲۱۴ گردان کوثر خواهران برای ماموریت‌های مختلف ساماندهی شده است.

  این مسئوول یادآور شد: استان لرستان ۶۳۰۰ شهید را تقدیم انقلاب اسلامی مانند سردار شهید محمد بروجردی کرده است.

  وی به ۱۳آبان اشاره کرد و اظهار داشت: امروز روز مبارزه با استکبار جهانی و ۱۳ آبان یادآور حوادثی مانند تبعید امام، تسخیر لانه جاسوسی و شهادت جمعی از دانش‌آموزان کشور است.

  سردار فضلی گفت: امام راحل فرموده، انقلاب اسلامی بر سه پایه قرآن، عترت و مردم بنا شده است.

  وی افزود: امروز مرد و زن در کنار هم قرار دارد و آمادگی مقابله با هرگونه تهدید دشمن را دارند.

  این مسئوول تصریح کرد: ما هیچگاه در استان لرستان مزاحمتی برای نظام ندیده‌ایم و هر جا نیاز به دفاع از نظام بوده مردم لرستان حضوری فعال داشته‌اند.

  سردار فضلی اظهار داشت: رزمندگان ما در طول دوران دفاع مقدس نقش آفرینی‌های دیدنی داشتند که ۵۰ درصد از این نقش آفرینی توسط بسیجیان دریا دل صورت گرفت، امروز هوشمندانه بسیجیان پای کار هستند و در و برای هرگونه تهدید خود را آماده کرده است.

  وی گفت: پیام این رزمایش برای دوستان انقلاب اسلامی عزت، شرف و اقتدار است و برای دشمنان حکایت از آمادگی ملت ایران را دارد.

  جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: هر سال توسط ۳۲ سپاه کشور یک یا دو دوره رزمایش برگزار می‌شود و امروز باید گفت که دشمن فرضی معنا ندارد و تمام آموزش‌های ما بر اساس واقعیت‌های موجود است.

  انتهای پیام/۲۳۰۴/ج۳۰/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار