رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۲ | کد خبر : 53589
 • ترامپ: برنده شوم به واشنگتن می روم و سیفون را می کشم!

  ترامپ اوضاع آمریکا را فاجعه بار خواند؛

  نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در آمریکا بار دیگر با اشاره به جنجال نامه های الکترونیکی رقیب دمکراتش گفت هیلاری کلینتون در برابر کنگره سوگند یاد کرد اما دروغ گفت.

  به گزارش وعده صادق به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در آمریکا بار دیگر با اشاره به جنجال نامه های الکترونیکی رقیب دمکراتش گفت هیلاری کلینتون در برابر کنگره سوگند یاد کرد اما دروغ گفت. 

  دونالد ترامپ تاکید کرد نظام آمریکا درگیر زد و بند شده است و گرنه هیلاری نمی توانست نامزد ریاست جمهوری کشور شود. هیلاری به شدت درگیر لاپوشانی جرایمی است که در سال های وزارت خود مرتکب شده و او برای همین منظور سرور غیرقانونی ایجاد کرد تا فساد و فعالیت های جنایی اش پنهان بماند. او اطلاعات محرمانه را منتقل می کرد.

  ترامپ در اظهاراتی در نیوهمپشایر گفت ما در آستانه تغییری تاریخی قرار داریم. این تغییر قدرت را از یک سیستم سیاسی شکست خورده به شما یعنی مردم آمریکا باز می گرداند. این موضوع روی خواهد داد. همانطور که می دانید اف بی آی تحقیقات جنایی چندجانبه را درباره هیلاری کلینتون آغاز کرده است. این تحقیقات کشف ۶۵۰ هزار ایمیل جدید را شامل می شود. دیشب شبکه تلویزیونی سی.بی.اس، این موضوع را تایید کرد. این ۶۵۰ هزار ایمیل، ایمیل های جدیدی را شامل می شوند. هیلاری کلینتون با وجود سوگندی که خورده بود به کنگره دروغ گفت. این به معنای آن است که وی به خاطر دروغ گویی با مشکلات عمده ای روبرو خواهد شد. هیلاری کلینتون نمی تواند ایمیل های خود را مدیریت کند چگونه می تواند این کشور را هدایت کند. چه افتضاحی. چه افتضاحی. مقامات اف بی آی اعلام کردند تحقیقات آنها احتمالا به اعلام جرم منتهی خواهد شد. اما به نظر می رسد بر اساس برخی از گزارش ها ریاست وزارت دادگستری به سختی تلاش می کند از فرشته خود حمایت کند. این سیستم متقلب است. نباید به وی اجازه حضور در انتخابات داده می شد. من این موضوع را از مدت ها پیش گفته ام. هیلاری کلینتون مرتکب جرایم بزرگ و مخفیانه ای شده است. او به طور غیرقانونی اطلاعات محرمانه را منتقل کرده است. او اجازه چنین کاری را نداشته است. او قوانین فدرال را زیر پا گذاشه است و ۳۳ هزار ایمیل را نابود کرده است. اگر او برنده این انتخابات شود این موضوع سبب بحران بی سابقه ای برای قانون اساسی خواهد شد. چه افتضاحی. او احتمالا برای مدتی طولانی تحت بازرسی و تحقیقات خواهد بود امری که می تواند به محاکمه وی منجر شود. آمریکا سزاوار دولتی است که از روز نخست برایش کار کند. ما کار خود را با جایگزین کردن طرحی بجای طرح فاجعه بار بیمه درمانی اوباما آغاز خواهیم کرد.

  وی افزود تغییر ما همچنین با بازگشت صداقت به دولت آغاز خواهد شد. قرارداد ما با رای دهندگان آمریکایی با پایان فساد در دولت آغاز خواهد شد. آنچه ما باید انجام دهیم این است که هیلاری کلینتون را از قدرت کنار بزنیم. این می تواند آغاز خوبی باشد. زمانی که ما در هشتم نوامبر برنده شویم به واشنگتن خواهیم رفت و سیفون را خواهیم کشید.

  وی افزود از زمانی که چین وارد سازمان جهانی تجارت شد آمریکا ۷۰ هزار کارخانه خود را از دست داد. این توافق بد دیگری بود که هیلاری کلینتون از آن حمایت کرد. ما شاهد بزرگترین سرقت مشاغل در تاریخ هستیم.

  ترامپ گفت دولت ترامپ به توافق نفتا پایان خواهد داد و توافقی بهتر برای کارگران ایجاد خواهد کرد. ما همچنین باید از توافقنامه ترانس پاسیفیک جلوگیری کنیم زیرا این توافق هم یک فاجعه بزرگ دیگر است.

  وی افزود ما همچنین باید پرداخت میلیاردها دلار به سازمان ملل در رابطه با تغییرات آب و هوایی را متوقف سازیم زیرا معلوم نیست که آنها با این پول چه می کنند. ما این پول را برای تقویت زیرساخت های زیست محیطی آمریکا به کار خواهیم بست. ما به آب پاک، هوای پاک و امنیت نیازمندیم.

  این نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت ما در حقیقت به یک ملت ثروتمند بدل خواهیم شد اما برای آنکه ملتی قدرتمند شویم باید ملتی امن شویم. هیلاری کلینتون خواهان افزایش ۵۵۰ درصدی ورود آوارگان سوری به آمریکا است. این تعداد هزاران نفر بیش از آن چیزی است که هم اکنون اوباما هم حزبی اش پیگیری می کند.برنامه او ایجاد نسلی از تروریسم و افراط گرایی است تا در مدارس و جوامع شما گسترش پیدا کند. زمانی که من رئیس جمهور شوم برنامه ورود آوارگان سوری به آمریکا را به حالت تعلیق درخواهم آورد و تروریسم اسلام افراط گرا را از کشورمان دور خواهم کرد. هیچ گزینه دیگری وجود ندارد. ما هیچ گزینه دیگری پیش رو نداریم. 

  ترامپ گفت ما می توانیم تعامل داشته باشیم اما ما بیست تریلیون دلار بدهی داریم. ما قصد نداریم پولی خرج کنیم. من کاری خواهم کرد کشورهای خلیج (فارس) پول لازم را فراهم کنند. آنها پول قابل توجهی دارند. آنها برای هر اقدامی به ما نیازمندند. آنها به ما نیازمندند و ما کاری می کنیم که آنها پول لازم را برای ایجاد منطقه امن در سراسر سوریه فراهم کنند و ما از آن مراقبت خواهیم کرد. ما آنها را مجاب خواهیم کرد این پول را پرداخت کنند.

  وی افزود دولت ترامپ همچنین امنیت مرزهای آمریکا را تامین خواهد کرد. ما دیوار بزرگ را خواهیم ساخت.

  این نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت ما ۳۵۰ فروند کشتی برای نیروی دریایی خود خواهیم ساخت.

  ترامپ گفت هیلاری، مرگ و فاجعه را به عراق، سوریه و لیبی آورد. او  داعش را ایجاد کرد. حالا او می خواهد جنگی را در سوریه با روسیه مسلح به سلاح اتمی آغاز کند. این موضوع می تواند به طرز خطرناکی به جنگ جهانی سوم بدل شود. به نظرم او فرد بی ثباتی است. نگاه کنید وی چگونه از عراق خارج شد و داعش ایجاد شد. زمانی که او کار خود را آغاز کرد داعش وجود نداشت. او و اوباما با ایجاد خلاء، داعش را ایجاد کردند. هیلاری و تشکیلات شکست خورده وی در واشنگتن شش تریلیون دلار در جنگ های خاورمیانه (غرب آسیا) هزینه کردند. جنگ هایی که پایان نمی یابند و  جنگ هایی که ما در آنها پیروز نمی شویم. ما باید کشور خود را بازسازی کنیم. اوضاع خاورمیانه (غرب آسیا) هم اکنون بسیار بدتر از آن زمانی است که ما این افتضاح را آغاز کردیم. آنها ما را وارد جنگ های کردند که امنیت ما را کمتر کرد و مرزهای ما را بیش از پیش بازتر و نامن کرد. آنها پول های زیادی را هزینه کردند و زندگی افراد زیادی را گرفتند. آنها مشاغل و ثروت کشور ما را به کشورهای دیگر منتقل کردند.

  ترامپ گفت آنچه ما در یکصد روز نخست دولت خود خواهیم کرد از این قرار است: ما شاهد بیشترین کاهش مالیات ها از زمان ریگان خواهیم بود. ما قوانین نابودکننده فرصت های شغلی را از بین خواهیم برد. ما همه فرمان های اجرایی اوباما را لغو خواهیم کرد. ما از آزادی مذاهب دفاع و از ارتش را بازسازی و از کهنه سربازان خود حمایت خواهیم کرد.

  ترامپ گفت هیلاری کلینتون می گوید ما از شر داعش خلاص خواهیم شد. زمانی که وی وزیر امور خارجه شد داعش وجود نداشت. داعش زمانی که وی از عراق خارج شد به وجود آمد. داعش از خلاء ایجاد شده، بوجود آمد. او بسیار احمق است. داعش ایجاد شد و هم اکنون در ۳۲ کشور جهان حضور دارد. او هیچ شانسی برای نابودی داعش ندارد اما من می توانم با شانسی صد درصد این کار را به پایان برسانم.

  دونالد ترامپ از باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا نیز به شدت انتقاد کرد و گفت « او الان باید در کاخ سفید باشد و برای ایجاد شغل در کشور تلاش کند، چیزی شبیه به مرز برای کشور بوجود آورد و جلوی مهاجرت غیرقانونی را بگیرد اما او راه افتاده و شهر به شهر برای هیلاری کلینتون تبلیغ می کند. همین تازگی اعلام شد آمریکایی ها بزودی باید حق بیمه ای دو رقمی براساس طرح خدمات درمانی اوباما پرداخت کنند. در آریزونا حق بیمه ۱۱۶ درصد افزایش می یابد. بیش از نود درصد ساکنان نیوهمپشایر هیچ گونه بیمه درمانی ندارند.» 

  ترامپ افزود « حق بیمه افزایش پیدا می کند، شرکت ها از کشور خارج می شوند، بیمه گران فرار می کنند، پزشکان کنار می کشند و معافیت های مالیاتی سر به فلک می کشد. محشر است، بهتر از این نمی شود.»

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار