رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۴ | کد خبر : 53595
 • چین جامعه بین‌المللی را به کمک بیشتر به پناهجویان خاورمیانه دعوت کرد


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، «وو هایتائو» معاون نمایندگی چین در سازمان ملل خاطرنشان کرد که حمایت های لازم از پناهجویان صورت نگرفته است.
  مقام چینی تصریح کرد که بیانیه نیویورک در باره پناهجویان و مهاجران باید به سرعت به اجرا گذاشته شود و کشورها هر نوع کمکی را که می توانند در اختیار بگذارند.
  وی از وجود مساله ای به نام مشکل پناهجویان در جهان ابراز نگرانی کرد و در گفت و گوهای مجمع عمومی در این باره که در جریان است، گفت: این مساله باید با کمک کل جامعه بین المللی حل و فصل شود.
  نماینده چین از وجود موانع در کشورهای در حال توسعه برای پذیرش پناهجویان ابراز نگرانی کرد و گفت که باید به چنین مسایلی رسیدگی شود.
  وی همچنین خواستار آن شد که همکاری میان سازمان های بین المللی و کمیساریای عالی پناهندگان و پناهجویان افزایش یابد.
  مقام چینی دستیابی به راه حلی جامع را مورد تاکید قرار داد که بتواند بسیاری از مشکلات مربوط به پناهجویان را حل و فصل کرده و وضعیت آنها را بهبود بخشد.
  وی بار دیگر گفت که مساله سوریه به راه حل سیاسی نیاز دارد و چین به عنوان عضو دایم شورای امنیت و بزرگترین کشور در حال رشد جهان به این موضوع توجه زیادی دارد.
  معاون نمایندگی چین در سازمان ملل تصریح کرد که کشورش در سال های گذشته کمک های زیادی در اختیار پناهجویان سوری و دیگر کشورها قرار داده و این کمک ها همچنان تداوم خواهد داشت.
  او افزود که کشورش با جامعه بین المللی و همه کشورها برای کمک رسانی به پناهجویان و حل و فصل مشکلات آنها همکاری می کند.
  این در حالی است که به رغم کمک های دولت چین، این کشور در داخل برنامه ای برای پذیرش پناهجویان دیگر کشورها ندارد و در زمینه کمک رسانی های اجتماعی غیردولتی و مردمی به این اقشار، چین رتبه ای پایین تر از کشورهای دیگر دارد.
  آساق**۲۳۱**۱۵۹۷*انتشاردهنده: فرهاد راستی

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار