• تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۱ | کد خبر : 53617
 • مهمترین عامل وحدت در کشور اوامر مقام معظم رهبری است/ شاهد در تنگنا قرار گرفتن داعش و حامیان ‌آنها هستیم

  سیامک مره‌صدق نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: موضوع مهم در منطقه این است که عوامل توطئه‌ای که توسط داعش بر علیه مردم آزاده منطقه شکل گرفته رو به شکست و انحطاط است و ما شاهد هستیم که آخرین سنگرهای داعش در منطقه نیز از دست این گروهک که گروه تروریستی است خارج می‌شود.

  وی افزود: این وضعیت باعث وقاحت هر چه بیشتر رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای منطقه شده که بدون هیچ گونه پرده‌پوشی از روابط پنهان خود پرده‌برداری می‌کنند؛ در چنین شرایطی آشکار شدن روابط رژیم صهیونیستی با عربستان سعودی نشان‌دهنده تنگنایی است که دشمنان نظام در منطقه در آن گرفتار شده‌اند و به هر قیمتی می‌خواهند از این تنگنا خارج شوند و حتی به فکر آبروی خود هم نیستند.

  نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این وضعیت نشان‌‌دهنده موفقیت‌آمیز بودن اقدامات مردم منطقه در دفاع از خود و مقابله با داعش و صهیونیست است. 

  مره‌صدق خاطرنشان کرد: ایرانیان کلیمی چیزی جز سایر ایرانیان نیستند و سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با استکبار همواره مورد پذیرش و تأیید ایرانیان کلیمی بوده و هست؛ ایرانیان کلیمی همواره دوشادوش ملت ایران در دفاع از منافع کشور و نظام حرکت کرده‌اند. 

  وی در پایان گفت: ما ایرانیان کلیمی همیشه  اعتقاد داریم که برای سعادت و رستگاری مردم موحد ایران باید همدلی و اتحاد بین اقشار مختلف حفظ شود و بهترین محور برای این اتحاد و همدلی اوامر مقام معظم رهبری و راهنمایی‌های ایشان است.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار