رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۲ | کد خبر : 53626
 • تهدیدات امروز؛ همگام با جهانی شدن اقتصاد و ارتباطات

  وزیر تعاون:

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امروز با نوعی از تهدیدات مواجهیم که با جهانی شدن اقتصاد و ارتباطات در حال رشد است.

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، علی ربیعی در همایش ملی اطلاعات و مردم با بیان اینکه مردمی شدن اطلاعات اقدام ویژه جمهوری اسلامی بود اظهارداشت: یکی از کارهایی که ما در کار اطلاعاتی شروع کردیم، مردمی کردن اطلاعات بود.

  وی این اقدام را اقدامی مترقی برشمرد و افزود: سازمان های اطلاعاتی با این روش بیگانه بودند و اینکه مردم با اعتقاد، اطلاعات بدهند، کار جدیدی است.

  ربیعی ادامه داد: مردمی شدن اطلاعات، اقدام ویژه ای بود که در جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت.

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: فکر می کنم از دلایل موفقیت ما و اینکه انقلاب با آن همه تهدیدات، سالم بیرون آمد، مردمی کردن اطلاعات بود.

  وی با بیان اینکه منشأ امنیت، امروز امنیت فرهنگی، اجتماعی، انسانی و زیست محیطی است، گفت: در سال های آینده بحث نزاع و مسئله زیست محیطی بسیار مهم است.

  ربیعی تصریح کرد: امروز با نوعی از تهدیدات مواجهیم که با جهانی شدن اقتصاد و ارتباطات در حال رشد است.

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: جنس دیگر ارتباط با مردم باید در اینجا شکل بگیرد. در وزارت اطلاعات و در خصوص ارتباط آن با مردم باید به تولید کتاب، فیلم، مسائل هنری و علم پرداخت و در مقابل نوع جدیدی از تهدیدات که ناامنی ایجاد می کند، ایستاد.

  وی تصریح کرد: بنده اولین کسی بودم که مجموعه های تلویزیونی «فارسی ۱» را تحلیل محتوا کردم و به دانشجویان دادم تا آن را بررسی کنند.

  ربیعی در ادامه گفت: امروز با نوعی تهدید امنیتی که متوجه سیستم می شود، مواجه نیستیم و جنس تهدیدات فرهنگی، هنری و زیست محیطی است.

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به سه مرجع برای امنیت، افزود: امنیت دولت، امنیت فرد و امنیت جامعه سه مرجعی هستند که ما هر سه را توامان خواسته ایم.

  وی گفت: رابطه اطلاعات و مردم کمک می کند که اقوام و اقلیت ها دید امنیتی پیدا نکنند و خود آنها درگیر امنیت شوند. وزارت اطلاعات همواره در این عرصه پیشتاز بوده است و اقوام و قومیت ها قوام دهنده هستند.

  ربیعی ادامه داد: اطلاعات جایی است برای شنیدن صدای همه. جامعه ای که در آن صدا شنیده نشود، جامعه ناامنی است. توسعه اطلاعاتی به معنای کنترل تک تک افراد نیست، بلکه به معنای درگیر کردن افراد در ایجاد اطلاعات است.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار