رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۶ | کد خبر : 5365
 • راه آهن و قطار سریع السیر تهران – بازرگان احداث می شود

  مهر : قربانعلی سعادت صبح شنبه در نشست بررسی مسائل اقتصادی ایران در ارومیه با بیان اینکه پیشنهاد احداث راه آهن و قطار سریع السیر تهران- بازرگان هم از سوی یک سرمایه گذار خارجی مطرح شده است افزود: اجرایی شدن این طرح، اقتصاد منطقه و استان را بهبود خواهد بخشید.

  وی به طرح احداث راه آهن و قطار سریع السیر ارومیه- تبریز از مسیر میانگذر دریاچه ارومیه اشاره و خاطرنشان کرد: پیگیر اجرایی شدن این طرح که می تواند منطقه را به لحاظ اقتصادی، اجتماعی و علمی متحول کند، هستیم و از وزارت راه و شهرسازی نیز درخواست داریم در این زمینه، مساعدت لازم را داشته باشد.

  استاندار آذربایجان‌غربی ادامه داد: جاده شهید کلانتری ارومیه نیز که گفته می‌شود سبب خشکی دریاچه ارومیه شد، آن زمان به دلیل ضرورت تامین امنیت و تاثیرگذاری و اتصال آن به مرکزیت کشور احداث شد.

  سعادت در ادامه با تاکید بر اینکه تمام تلاش دولت و مجموعه مدیریتی استان، ایجاد تغییر و ارتقای شاخص های توسعه در آذربایجان غربی است اظهارداشت: ارتقای شاخص های مختلف توسعه در استان یکی از اهداف مهمی است که در استان با جدیت در حال پیگیری است و از مدیران استان نیز انتظار می رود برای تحقق این هدف، تمام تلاش خود را بکار گیرند.

  وی با اشاره به اینکه ارتقا و ایجاد تغییر در شاخص های توسعه استان، نیازمند جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی است نیز گفت: لازم است مدیران استان برای رونق سرمایه گذاری در استان اهتمام کافی داشته باشند و در حوزه های مربوط به خود، زمینه های سرمایه گذاری را فراهم کنند.

  استاندار آذربایجان غربی عنوان کرد: بی‌شک توانمندی‌های کشور به دولت خلاصه نمی‌شود و همه اقدامات نیز نباید به آن ختم شود هر چند زمینه‌ساز جذب سرمایه‌گذار همان دولت است و حتی می‌تواند در زمینه مشارکت مردم در سرمایه‌گذاری، بسترهای لازم را ایجاد کند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار