رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۶ | کد خبر : 53679
 • دنیای کفر با ایجاد گروه‌هایی با برند اسلام به جنگ نیابتی روی آورده‌ است

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در مراسم اختتامیه رزمایش فرهنگی الی بیت‌المقدس کردستان که با حضور فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان و دیگر مسئولان استان برگزار شد، اظهار داشت: امروز بسیج از مسلمانان سوریه، عراق، افغانستان و لبنان حمایت می‌کند و چشم امید مسلمانان در کشورهای اروپایی هستند.

  وی گفت: بسیج امروز این افتخار را دارد که دشمنان از او می‌ترسند و فکر حمله به این آب و خاک را از سر خود خارج کرده‌اند چون در مقابل اراده بسیج ناتوان هستند و امروز ایران در ابعاد مختلف نظامی قدرتمند است و دنیا به این موضوع اذعان دارد.

  نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: امروزه اقدامات بسیج دشمن را عصبانی کرده است و دلیل اینکه دشمنان قسم‌خورده ما همواره با ما مشکل دارند این است که می‌خواهند ما را از دینمان برگردانند اما به قدرت الهی هیچ وقت توان این کار را ندارند چرا اگر می‌توانستند تاکنون این کار را کرده بودند.

  وی با اشاره به آیه قرآن گفت: قرآن فرموده است ما شما را قوی کردیم تا خشم کفار را برانگیزید و آنان را عصبانی کنید اما توان هیچ اقدامی نداشته باشند.

  آیت‌الله حسینی‌شاهرودی افزود: بسیج با روحیه‌ای که دارد تنها با خدا معامله می‌کند و به غیر از خدا از هیچ‌کس حساب نمی‌برد و نمی‌ترسد و امروز ساخت پهپاد و موشک در ایران اسلامی بومی‌سازی شده و آنچه که سبب ترس و وحشت دشمن شده ایمان و روحیه بسیجی و انقلابی بسیجیان است و بسیج از تهدیدات دشمن نمی‌ترسد چون قدرت خدا را پشت سر خود احساس می‌کند.

  وی اظهار کرد: روحیه بسیجی روحیه جهادی بوده و روحیه جهادی نیز به معنی ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن است چون کار بسیج جهاد اکبر است و جهاد اکبر به معنی ایستادگی در مقابل دشمن و از کافران اطاعت نکردن و زیر بار حرف زور نرفتن است و کاری که امروز بسیج در عراق و سوریه می‌کند همان جهاد اکبر است.

  بسیج روحیه استکبارستیزی و حمایت از مظلوم را دارد

  نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: بسیج روحیه آرمان‌خواهی دارد و به کم قانع نمی‌شود و می‌خواهد اسلام را بر جهان حاکم کند تا همه بشریت از آن بهره‌مند شوند و  هر جا که بسیج حضور دارد انسان‌های فاسد از او می‌ترسند و هر جا که نیاز و مشکلی وجود داشته باشد بسیج حضور دارد.

  وی گفت: بسیج روحیه استکبارستیزی و حمایت از مظلوم را دارد و بسیج خستگی را خسته کرده و عزت و امنیت امروز ایران اسلامی مرهون روحیه بسیجی، ایستادگی و ایمان و عمل آگاهانه است.

  نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: بسیج روحیه عدالت‌طلبی، استقلال‌طلبی دارد و تا ریشه‌کنی ظلم، تبعیض و فساد می‌جنگد و می‌خواهد عدالت را در جامعه حاکم کند و همواره این مهم را نیز ثابت کرده است و اگر پیشرفت‌های علمی کشور بررسی شود می‌بینیم که بسیج جهت استقلال کشور تلاش کرده و تلاش می‌کند و با روحیه استقلال‌طلبی، مجاهدت و مقاومت کشور را به جلو حرکت می‌دهد.

  وی گفت: بسیج روحیه شهادت‌طلبی دارد و از مرگ نمی‌هراسد چون شهادت را بالاترین فوز و پیروزی در این دنیا می‌داند

  نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: اکنون زمان سخت و حساسی برای مسلمانان است چون ایمان و کفر به جنگ هم آمده‌اند و کفر جهانی بر علیه مسلمین متحد شده و دیگر دشمن از مبارزه مستقیم می‌ترسد و به جای آن با ایجاد گروه‌هایی با برند اسلام به جنگ نیابتی روی آورده‌ است.

  وی گفت: امروز بصیرت بسیجیان نشان داد اگر دشمن با آرم‌ها و برندهای دیگر هم به میدان بیاید باز هم شناسایی می‌شود و ان‌شاءالله اسلام بر جهان پیروز و حاکم می‌شود.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار