• تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۴۲ | کد خبر : 53762
 • فرمانده النجباء عراق: بعد از نابودی داعش، نوبت جنگ علیه تفکر افراطی است


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، شیخ اکرم الکعبی، ضمن حضور در منطقه عملیاتی آزادسازی ‘موصل’ و سرکشی از میدان های نبرد، در دیدار با رزمندگان مقاومت، تاکید کرد: پس از عملیات ازاد سازی موصل، باید به اقدامات فرهنگی برای از بین بردن تفکر افراطی در این کشور پرداخت.
  وی در خصوص نقش آمریکا در عملیات موصل نیز گفت، آمریکا و مزدوران تروریستش پس از آزادسازی عراق، به توطئه‌های شوم و تلاش‌های خود جهت نا امن ساختن کشور ادامه خواهند داد.
  دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء با بیان این که ‘اتحاد رمز پیروزی جبهه حق علیه باطل است’ ، تصریح کرد: در این عملیات تمام رزمندگان عراقی با هر گرایش سیاسی و مذهبی در کنار یکدیگر به صفوف مبارزه علیه داعش پیوسته‌اند و این برای آمریکا و متحدانش خوشایند نیست.
  شیخ اکرم الکعبی تاکید کرد: رزمندگان مقاومت ان‌شاءالله اجازه نخواهند داد، آمریکا، ترکیه، آل‌سعود و سایر رژیم‌های استکباری به اهداف تجزیه طلبانه خود در عراق برسند.
  عملیات موصل از ۱۷ اکتبر گذشته در استان نینوا و با فرمان حیدرالعبادی نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق با مشارکت گسترده ارتش، نیروهای امنیتی، الحشدالشعبی، پیشمرگه و نیروهای عشایر اهل سنت آغاز شد و در کمتر از دو هفته نیروهای عراقی به حومه شهر و در نزدیکی های مرکز موصل رسیدند.
  نیروهای الحشدالشعبی ، از جمله جنبش حرکت اسلامی النجباء نیز بعد از ۱۰ روز وارد عمل شدند که در نبردهای سنگین در جبهه غربی موفق شدند راه های ارتباطی و امدادی داعش را به سوریه قطع کنند.
  هم اکنون نیروهای الحشدالشعبی با قدرت به سمت تلعفر شهر عمدتا شیعه و ترکمن نشین نینوا در ۵۰ کیلومتری غرب موصل پیش می روند.
  شبک *خاورم*۴*۱۷۷۰* ۱۹۱۷ **انتشار دهنده :سید محمد باقر نوربخش

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار