• تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۰۷ | کد خبر : 53765
 • خرابکاری استیکری ۳ جوان در روستا

  رئیس پلیس فتای سمنان از دستگیری سه جوان که با ساخت و انتشار استیکرهای تلگرامی توهین آمیز برای اهالی روستایی در شاهرود مزاحمت ایجاد کرده بودند، خبر داد.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، سرهنگ سیدعلی میراحمدی در تشریح جزئیات این خبر گفت: چندی پیش جوانی ۱۹ ساله اهل و ساکن یکی از روستاهای شهرستان شاهرود به پلیس فتا مراجعه و از افرادی ناشناس که با استفاده از عکس وی استیکر توهین آمیز ساخته و در فضای مجازی منتشر کرده بودند، شکایت کرد. چند روز پس از شکایت شاکی  چند تن دیگر از اهالی این روستا نیز مراجعه و در اظهاراتی مشابه شکایت خود را طرح کردند.

  میراحمدی با بیان اینکه ساخت و انتشار استیکرهای توهین آمیز برای اهالی روستا و به ویژه شخصیتهای مذهبی و مسئولان روستا، جو روانی نامناسبی پدید آورده بود، گفت: در همین راستا گروهی از کاراگاهان پلیس فتا، رسیدگی سریع به پرونده و دستگیری متهمان را در دستور کار خود قرار دادند.

  رییس پلیس فتای سمنان با اشاره به تحقیقات کاراگاهان پلیس فتا، گفت: سرانجام ماموران سه جوان را که همگی اهل و ساکن همان روستا بودند به عنوان سازندگان این استیکرها شناسایی کرده و آنان با هماهنگی قاضی پرونده به اداره پلیس احضار و بازجویی شدند.

   میراحمدی با اشاره به اعترافات سه جوان دستگیر شده، گفت:  متهمان از عکس پروفایل افراد و یا تصاویر خصوصی منتشر شده در گروه های محلی و روستایی مجازی، سوء استفاده کرده و با ساخت و انتشار استیکرهای توهین آمیز، این مشکل را ایجاد کرده بودند.

  بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی فتا، وی از تشکیل پرونده و معرفی متهمان به دادسرا خبر داد و گفت: مزاحمان دستگیر شده انگیزه خود را سرگرمی اعلام کردند.

  رئیس پلیس فتای استان سمنان به شهروندان هشدار داد که از اطلاعات فردی به ویژه عکس ها و فایل های تصویری خانوادگی خود در فضای مجازی مراقبت کنند.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار