رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۳۵ | کد خبر : 53779
 • درمان سرپایی ۵۹۳ تن و نجات ۵۰۹ مصدوم از حوادث هفته گذشته

  سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام وقوع ۵۲۳ مورد حادثه در هفته گذشته، گفت: ۲ هزار و ۴۳۵ تن از هموطنان در این مدت آسیب‌دیده و امدادگران به یک‌هزار و ۵۶۵ تن خدمات امدادی لازم را ارائه کردند.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، مرتضی سلیمی با اعلام این خبر، گفت: ۳۱۰ مورد از حوادث هفته گذشته جاده‌ای، ۳۴ مورد شهری، ۱۹ مورد کوهستان، ۹ مورد صنعتی و کارگاهی، ۴ مورد برف و کولاک، ۴ مورد سیل و آب‌گرفتگی و مابقی مربوط به سایر حوادث بوده است.

  وی با اشاره به آسیب‌دیدگی ۲ هزار و ۴۳۵ تن در حوادث هفته گذشته، اظهار کرد: یک‌هزار و ۲۳۱ تن در حوادث جاده‌ای، ۲۰۵ تن در ریزش آوار، ۱۵۵ تن در سیل و آب‌گرفتگی، ۴۶ تن در حوادث شهری، ۱۰۲۶ تن در برف و کولاک، ۲۵ تن در طوفان، ۲۲ تن در کوهستان و مابقی در سایر حوادث آسیب دیده‌اند.

  سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به امدادرسانی به یک‌هزار و ۵۶۵ تن در حوادث هفته گذشته، عنوان کرد: بر این اساس به ۵۲۲ تن در حوادث جاده‌ای، ۱۵۵ تن در سیل و آبگرفتگی، ۶۵ تن در ریزش آوار، ۳۲ تن در حوادث شهری، ۲۶ تن در برف و کولاک، ۲۵ تن در طوفان، ۱۸ تن در کوهستان و مابقی در سایر موارد امدادرسانی لازم ارائه شد.

  بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر، وی با اشاره به اسکان اضطراری ۱۸۹ تن در حوادث هفته گذشته، عنوان کرد: در مجموع در هفته گذشته ۹۲۲ تن مصدوم شدند که از این میان ۳۲۹ تن به مراکز درمانی منتقل و ۵۹۳ تن سرپایی درمان شده و در مجموع ۵۰۹ تن از حوادث نجات یافتند.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار