رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۲۸ | کد خبر : 53790
 • کارتهای بازرگانی نیازمند بازنگری جدی هستند

  کارتهای بازرگانی نیازمند بازنگری جدی هستند

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: شاید فلسفه ی صدور کارتهای بازرگانی برای انجام فعالیت های اقتصادی نیازمند بازنگری جدی باشد. جلسات متعددی را در این رابطه با فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی و مسئولین وزارت صنعت،معدن،تجارت برگزار کرده ایم.

   پورابراهیمی ،بحث سوء استفاده از کارتهای بازرگانی اجاره ای یا توافقی را معضل تعریف کرد و افزود:در حال حاضر در حوزه ی نظام اجرایی کشور با این معظل دست و پنجه نرم می کنیم.

  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در این باره تصریح کرد: شاید فلسفه ی صدور کارت های بازرگانی برای انجام فعالیت های اقتصادی نیازمند بازنگری جدی باشد.

  وی خاطرنشان کرد:در این خصوص جلسات متعددی را با فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی و مسئولین وزارت صنعت،معدن و تجارت برگزار کرده ایم و بطور جدی پی گیر این قضیه هستیم.

  پور ابراهیمی اذعان کرد:ما پیشنهاداتی در خصوص ضابطه مند تر شدن صدور کارتهای بازرگانی ارائه کردیم.

  وی در پاسخ به این سؤال که آیا سازمان گمرک که مرتبط با این موضوع است خود نیازمند اصلاح در قوانین نیست؟تصریح کرد:در حال حاضر در حوزه ی گمرک(حدود ۲ هفته قبل)،موضوع اصلاح بعضی از مفاد قانون گمرک را در دستور کار کمیسیون قرار دادیم.

  پور ابراهیمی خاطر نشان کرد:موضوع اصلاح برخی از مفاد قانون کار با اخذ اکثریت آراء به تصویب رسید و سر انجام کمیسیون با اصلاح آن موافقت کرد.

  وی بخشی از اصلاحات را مربوط به تسهیل و تضمین در جهت ارتقای شاخص فضای کسب و کار دانست.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار