• تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۹ | کد خبر : 53797
 • شلیک هوایی برای دستگیری سارق «قُرکن»

  رییس کلانتری ۱۴۸ انقلاب از دستگیری سارقی که در این محدوده قصد سرقت یک خودرو را داشت پس از شلیک تیرهوایی پلیس خبر داد.

  سرهنگ امیری‌راد در گفت‌وگو با ایسنا، دراین‌باره گفت: چند شب پیش یکی از گشت های کلانتری ۱۴۸ در حال گشت‌زنی در حوزه استحفاظی خود بود که مشاهده کردند فردی در حال باز کردن در یک خودروی سواری است و سعی دارد این کار را در نهایت سکوت و مخفیانه انجام دهد.

  وی با بیان اینکه رفتار این مرد شک مأموران را برانگیخت، گفت: ماموران گشت کلانتری برای بررسی موضوع به سمت این فرد رفته اما زمانی که این فرد خودروی پلیس را دید، با پای پیاده از محل فرار کرد و به همین دلیل تعقیب و گریز میان این فرد و مأموران آغاز شد.  

  رییس کلانتری ۱۴۸ انقلاب با بیان اینکه این سارق به فرمان ایست مأموران توجهی نداشته و سعی داست در تاریکی شب از محل فرار کند، گفت: سرانجام با توجه به اینکه احتمال داشت متهم در تاریکی شب فرار کند، مأموران با شلیک تیر هوایی وی را  دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

  امیری‌راد با اشاره به شناسایی مالک خودرویی که متهم دستگیر شده قصد سرقت از آن را داشت، گفت: مالک خودرویی که متهم سعی داشت در آن را باز کند توسط مأموران شناسایی شد و این فرد به آنان گفت که چند شب پیش نیز یکی دیگر از خودروهای این محدوده به سرقت رفته است که در ادامه شاکی نیز به کلانتری دعوت شده و شکایتش ثبت شد.

  وی با اشاره به انجام بازجویی از متهم ادامه داد: متهم دستگیر شده گرچه سعی داشت خود را بی‌گناه معرفی کند اما سرانجام به بزه انتسابی اقرار کرد و معترف شد که از طریق “قر کردن” در سمت راننده قصد داشته اقدام به سرقت این خودرو کند.  

  رییس کلانتری ۱۴۸ انقلاب با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم گفت: این فرد برای تحقیقات پیرامون سرقت های احتمالی دیگر به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار