رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۱ | کد خبر : 53813
 • نماینده زاهدان در مجلس: تحمل دولت در مواجهه با نقد پایین است/ دولت در برخورد با رسانه‌ها انصاف را رعایت کند

  حسینعلی شهریاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان، با اشاره به اینکه متولی اصلی در زمینه حل مشکلات صنفی خبرنگاران دولت است، اظهار داشت: خبرنگاری از مشاغل پرخطر و دشوار است و دولت به‌عنوان متولی اصلی حمایت از خبرنگاران باید اقدامات لازم را انجام دهد تا همه خبرنگاران بیمه شوند، البته بیمه‌ای که در مواقع نیاز مشکلات آنها را حل کند.

  نماینده مردم زاهدان در مجلس گفت: دولت در زمینه برخورد با رسانه‌ها باید انصاف را رعایت کند و تنها در مواردی که به منافع ملی یا اعتقادات دینی مردم خدشه وارد شود، برخورد با رسانه‌ها را در دستور کار قرار دهد، انتظار می‌رود در حوزه موضع‌گیری‌های سیاسی با رسانه‌ها برخورد نشود.

  وی افزود: باید فضای انتقاد در کشور باز باشد و رسانه‌ها بتوانند در مورد تمام کسانی که به نوعی تریبونی در اختیار دارند، نقد و نظرات خود را ارائه دهند، البته این انتقاد باید منصفانه و به‌دور از توهین باشد.

  شهریاری با اشاره به همراهی مجلس با دولت در اقدام جهت حمایت از خبرنگاران، تاکید کرد: دولت هر جا احساس کند در رابطه با حمایت از خبرنگاران نیاز به تصویب قانون دارد، قطعاً مجلس حداکثر مساعدت را در رابطه با جامعه خبرنگاران انجام می‌دهد.

  نماینده مردم زاهدان در مجلس تصریح کرد: تحمل بدنه دولت در مقابل انتقادات پایین است، امیدواریم خداوند به کسانی که به نوعی متولی جامعه هستند سعه صدر عنایت کند تا بتوانند انتقادات سازنده را تحمل کرده و در مقابل آن‌ها پاسخگو باشند.

  وی با اشاره به عملکرد مثبت خبرگزاری تسنیم در استان سیستان و بلوچستان گفت: عملکرد خبرگزاری تسنیم در سیستان و بلوچستان سبب شده که این رسانه، به رسانه‌ای‌ مورد اعتماد بخش زیادی از فرهیختگان جامعه، مردم ولایت‌مدار و مردمی که پایبند به اعتقادات دینی و اصول نظام هستند، تبدیل شود.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار