رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۵ | کد خبر : 53826
 • دولت فساد ۸۰۰۰ میلیاردی را به قمار سیاسی تبدیل کرده است

  مجتبی ثابتی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به بازتعریف جدید حسن روحانی از اختلاس که آن را «معوقه» دانسته بیان داشت: رئیس‌جمهور تعریف متفاوتی از واژه‌‌هایی چون اختلاس، آزادی بیان، نهی از منکر و حقوق شهروندی از لحاظ ماهوی و ذاتی با تعریف حقوقدانان دارد.

  این فعال دانشجویی ادامه داد: این موضوع که از دید رئیس‌جمهور تنها خود ایشان می‌فهمند دقیقا خلاف حقوق شهروندی است همه این موارد در حالی است که حسن روحانی مدعی حقوقدانی است.

  ثابتی تصریح کرد: اخیرا رئیس‌جمهور سودای استاد ادبیات شدن دارد و تعریف جدیدی از اختلاس عنوان می‌کند.  اینکه آقای روحانی می‌گوید ۸۰۰۰ میلیارد را به ۳۰ نفر وام دادیم اولا معلوم نیست این حرف صحت داشته باشد، ثانیا روحانی علاوه بر حقوقدانی به جایگاه استاد واژه‌ساز ادبی هم تبدیل شده است.

  وی اضافه کرد: ۸۰۰۰ میلیارد حق خانواده فرهنگیان، معلمان و زحمت‌کشان عرصه آموزش و پرورش است. آموزش و پرورش حیاتی‌ترین جایگاه نظام و جمهوری اسلامی است که رئیس‌جمهور به کرار قول حمایت معنوی و مادی را داده که اتفاقاً توسط همین رئیس‌جمهور هم حقوق آنان ضایع شده است.

  مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران با تأکید بر اینکه رئیس‌جمهور به جای عزل و برخورد با کارگزاران و دست‌اندرکاران صندوق ذخیره همان معاونان و مدیران این افراد را به جای آنها گمارده است، تصریح کرد: دولت باید به جای این کارها مبلغ ۸۰۰۰ میلیارد را اگر زیورآلات زنان و همسران اختلاسگران شده است پس بگیرد.

  وی ادامه داد: حقوق ۹۱۷ هزار معلم و خانواده آنها ضایع شده است. معلوم است رئیس‌جمهور تعریف حقوقی اختلاس را متوجه نشده است. اتفاقا وقتی ۳۰ نفر از وابستگان دولت ۸۰۰۰ میلیارد وام می‌گیرند رئیس‌جمهور نیز باید ۳۰ بار عذرخواهی کند نه اینکه چهره حق به جانب بگیرد.

  این فعال دانشجویی با اشاره به اینکه دولت فساد ۸۰۰۰ میلیاردی را به قمار سیاسی تبدیل کرده است، اظهار داشت: فراموش کردند با این پول میلیون‌ها خانواده معلم امرار معاش می‌کنند. اگر جای رئیس‌جمهور بودم تمام این افراد را به دستگاه قضایی معرفی می‌کردم.

  وی عنوان کرد: مهم‌تر از همه این مسائل رفتار دولت برای بازی با اذهان مردم است. روزانه مسائل کلیشه‌ای را تیم رسانه‌ای دولت منتشر می‌کند تا جلوی رونمایی از فسادهای میلیاردی گرفته شود. رئیس‌جمهور با بازی رسانه‌ای و مسائل کم اهمیت مثل کنسرت، عزل وزرا و مطرح کردن باغ سیب و گلابی می‌خواهد مسائل جدی مردم را به ورطه فراموشی بسپارد.

  ثابتی گفت: آیا اگر هشت میلیون تومان از پول شخصی آقای رئیس‌جمهور به ناحق گرفته شود به این سادگی‌ها می‌نشیند و نگاه می‌کند؟ در صورتی که در اختلاس هشت هزار میلیاردی به ازای هر معلم ۹ میلیون تومان گرفته شده است و آب از آب تکان نخورده است.

  مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران در خاتمه تصریح کرد: فرض را بر این بگیریم دولت قبل مفسدترین دولت بوده است. شما چه اقدامی در راه مبارزه با فساد انجام دادید؟

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار