رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۸ | کد خبر : 53894
 • دولت در چیدن کابینه به سمت جوان‌‌گرایی نرفته است/مخالف اردوکشی خیابانی در سال ۸۸ بودم

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، نشست خبری محمد فومنی دبیر کل جبهه مردمی اصلاحات با عنوان اصلاح‌طلب خوب و بد در نمایشگاه مطبوعات در غرفه خبرگزاری تسنیم، برگزار شد.

  وی در این نشست گفت: ما معتقدیم که اصلا‌ح‌طلب خوب و بد نداریم زیرا همه اصلاح‌طلبان و اصولگرایان خوب هستند و اینکه عده‌ای در میان این دو جناح ناسازگار هستند نمی‌شود کل جناح را زیر سؤال برد. اصلاح‌طلب یعنی هویت و دینداری که اگر اتفاقی پیش بیاید همه برای رفع آن تلاش می‌کنیم.

  دبیر کل جبهه مردمی اصلاحات اظهار داشت: بنده از شخصی پرسیدم که اصلاح‌طلب خوب و بد چیست که گفتند اصلاح‌طلب خوب و بد نداریم زیرا اگر کشتی انقلاب غرق شود نه تو مانی و نه من. این یعنی خدای ناکرده اگر کشتی انقلاب غرق شود نه اصلاح‌طلبی و نه اصولگرایی می‌ماند. همه گروه‌ها باید با هم وحدت داشته باشند زیرا دشمنان به دنبال تفرقه در میان کشور ما هستند و آمریکا و عربستان میلیاردها تومان پول خرج می‌کنند که در ایران میان قومیت‌ها اختلاف ایجاد کند که اخیراً شنیده شده فراکسیون زمان ترک راه‌اندازی کردند و نباید بگذاریم که این گونه اختلاف‌ها و تفرقه‌ها در کشور به وجود بیاید.

  فومنی افزود: ما در کشورمان یک رهبر تیزهوش داریم که این به دنیا هم ثابت شده است و زمانی که ولی فقیه دستور دهند همه ملت تابع ایشان خواهند بود. همچنین مسئولین و رئیس جمهور خوبی داریم که نباید آنها را تخریب کرد و کسانی که دولت را تخریب می‌کنند باید حواسشان باشد که این دولت، دولت جمهوری اسلامی است و مشکلات در همه جا وجود دارد.

  وی در ادامه اظهار داشت: این نظام عصاره خون شهداست و باید سعی کنیم که میان اصلاح‌طلب و اصولگرا در کشور وحدتی ایجاد کنیم زیرا اینقدر نفوذی میان اصلاح‌طلب و اصولگرا وجود دارد که با هزینه‌های کشورهایی مانند عربستان وارد می‌شوند تا به نظام ما ضربه بزنند.

  دبیر کل جبهه مردمی اصلاحات گفت: کشور ما در سالهای دور در دست کسانی بوده که به انقلاب ما ضربه زدند مانند منافقینی که در خارج از کشور هستند و هر روز علیه کشور ما توطئه می‌کنند. این گروه‌ها اصلاً ایرانی نیستند زیرا کسانی که مملکت را می‌فروشند ایرانی محسوب نمی‌شوند.

  فومنی بیان کرد: ما نباید بگذاریم که کشور وارد حاشیه‌ها شود زیرا حاشیه به کشور ما لطمه می‌زند تا می‌توانیم باید پایه‌های وحدت در کشور را پایه‌گذاری کنیم و جوانان باید بدانند که برای این نظام و این انقلاب چه خون‌هایی داده شده است. در آن زمان اصلاح‌طلب و اصولگرایی وجود نداشته و همه یکپارچه، مدافع امام و انقلاب بودند و نباید بگذاریم که اختلافی به وجود بیاید و از انقلاب محافظت کنیم و نباید جناح خاصی را حذف کنیم. صدا و سیما و مجلس نباید برای یک جناح خاص باشد و کشور نباید جناح‌بندی شود که آسیب می‌بیند.

  وی تصریح کرد: اگر زمامداری کشور در دست اصلاح‌طلبان باشد باید از اصولگرایان هم حمایت کنیم و به آنها میدان دهند و همچنین اگر اداره کشور در دست اصولگرایان باشد آنها باید از اصلاح‌طلبان حمایت و استفاده کنند اما متأسفانه در میان اصولگرایان این چنین نیست زیرا بنده با یکی از اصولگرایان مناظره می‌کردم، می‌گفت آقای فومنی شما دنبال چه هستید، اصلاحات مُرد اما من می‌گویم اصلاحات نه تنها نمی‌میرد بلکه در مملکت ریشه بیشتری پیدا می‌کند و محبوب‌تر می‌شود و اگر شما می‌خواهید اصلاحات را خراب کنید خدا کمک اصلاحات می‌کند.

  دبیر کل جبهه مردمی اصلاحات بیان کرد: زمانی که مقام معظم رهبری برگه برجام را امضا کردند و فرمودند برجام زیر نظر ایشان انجام شده پس چرا برجام را نقض و دولت را تخریب می‌کنید.

  وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه مقام معظم رهبری فرمودند که نسبت به مسأله فتنه حساس هستند اما یکسری از اصلاح‌طلبان مانند رئیس جمهور اصلاحات هستند که نسبت به موضوع فتنه مرزبندی مشخصی انجام نداده‌اند. نظر شما در این رابطه چیست؟گفت: بنده وی را ضدانقلاب نمی‌بینم چون هشت سال رئیس جمهور کشور بود و معتقدم که همه باید در چارچوب قانون عمل کنیم. مقام معظم رهبری فتنه آمریکایی‌ها و غربی‌ها را بیان کردند و گرنه این افراد فرزندان انقلاب هستند و زمانی که تلویزیون آنها را ممنوع‌التصویر می‌کند نمی‌توانند از خود دفاع کنند.

  فومنی ادامه داد: اسنادی که مطرح می‌کنند دروغ آمریکایی‌هاست زیرا آنها به دنبال تفرقه میان مسئولین کشور هستند و همه اینها تهمتی است به روحانی زده می‌شود ولی رئیس جمهور همان فردی است که هشت سال در دفاع مقدس مسئولیت امنیت کشور را بر عهده داشتند و مقام معظم رهبری هم وی را تأیید کردند به عنوان فردی که در مسائل سیاست خارجی و داخلی آگاه هستند و این موضوعات دروغ است زیرا این گونه اسناد زیاد هستند که اخیراً هم دیده شده درباره امام خمینی (ره) در خارج از کشور سندسازی کردند. امام (ره) همیشه مخالف آمریکا بودند و این کشور را دشمن بزرگ می‌پنداشتند و تمام این حرف‌ها برای ایجاد تفرقه است و ما تابع مقام معظم رهبری و انقلاب هستیم.

  دبیر کل جبهه مردمی اصلاحات تصریح کرد: اگر روحانی مسأله هسته‌ای را حل نمی‌کرد اوضاع کشور به گونه‌ای دیگر بود و این دولت تاکنون زحمت‌های زیادی کشیده است  البته انتقاد به آنها در زمینه‌هایی از جمله جوان‌گرایی در کابینه و وزارتخانه‌ها وارد است ولی بدانیم که اصلاح‌طلب و اصولگرا فرقی ندارد و باید همدیگر را تحمل کنیم که اگر خدای ناکرده برای کشور اتفاقی بیفتد همه افراد اعم از اصلاح‌طلب و اصولگرا، خط مقدم جبهه از نظام و انقلاب دفاع خواهند کرد.

  وی ادامه داد: اگر بحث ممنوع‌التصویری و اتفاقات پیرامون رئیس جمهور اصلاحات، مطرح می‌شود پس باید شورای نگهبان احمدی‌نژاد را در همان مناظره‌ای که با میرحسین موسوی داشت رد صلاحیت می‌کرد و دلیل اینکه وی اخلاق را رعایت نکرد و اخلاق انتخاباتی نداشت.

  فومنی در رابطه با فتنه ۸۸، گفت: من در سال ۸۸ بارها گفتم که با آمدن در خیابان‌ها کاری درست نمی‌شود و همه چیز باید قانونی انجام شود و ما نمی‌توانیم خودمان تصمیمی بگیریم.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار