رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۰۰ | کد خبر : 53977
 • آیت الله بهجت: چه می شد اگر تمام مسلمانان به یک رساله عمل می کردند!

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم، مرحوم حضرت آیت الله العظمی بهجت می فرمود:  چه طور می‌شد اگر تمام مسلمانان به یک رساله عمل می‌کردند؛ ولی بزرگان عامه به پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) که ضبط صوت وحی بود، گفتند:
  ان الرجل لیهجر
  قطعاً این مرد هذیان می‌گوید!
  در حقیقت به وحی و خداوند که صاحب صوت بود، نسبت هذیان دادند.
  امام صادق (علیه السلام) در روایتی به بعضی از اصحاب خود فرمود: اگر خوف آن را نداشتیم که در دست دشمنان قرار گیرد، کتابی به شما شیعیان می‌دادم که با وجود آن به هیچ چیز نیاز نداشته باشید، و آن کتاب شما را از هر چیز دیگر مستغنی و بی نیاز می کرد.
  یعنی نه تنها نیاز شما را در فروع، بلکه در همه چیز بر طرف می‌کرد.
  «فینبغی الاحتیاط و التوقف فی فتن آخر الزمان التی هی کقطع اللیل المظلم، حتی یظهر الطریق الحق. و الاحتیاط مقدور لکل احد، و هو عمده السلاح لاهل الیمان، و الناجی هو الثابت فی الایمان، الداعی بتعجیل الفرج، الملازم للاعتقاد بجمیع المعتقدات الحقه.»
  پس در فتنه های آخر الزمان که مانند پاره‌های شب تاریک هستند، شایسته است احتیاط و توقف نمودن تا راه حق روشن گردد. و همگان توان احتیاط را دارند، و آن عمده سلاح اهل ایمان است، و تنها کسی (در این فتنه‌ها) نجات می‌یابد که در ایمان خود استوار بوده و برای تعجیل فرج دعا کند و در اعتقاد به تمام عقاید حقه ملتزم و استوار باشد.

  کتاب در محضر حضرت آیت ا…. العظمی بهجت – ص ۱۴۴
  محمد حسین رخشاد

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار