• تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۹ | کد خبر : 54015
 • ارسال غیررسمی لایحه جامع انتخابات به کمیسیون شوراها و مرکز پژوهش‌های مجلس

  قائم مقام وزیر کشور گفت: لایحه جامع انتخابات را با سیاست‌های کلی انتخابات در وزارت کشور تطبیق دادیم و خوشبختانه همه مواردی که در سیاست‌های کلی آمده است، در لایحه جامع انتخابات هم دیده شده بود.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، محمدحسین مقیمی صبح امروز (دوشنبه)در نشست خبری خود در غرفه ایسنا در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با اشاره به اینکه دو روز گذشته جلسه‌ای در وزارت کشور برای تطبیق لایحه جامع انتخابات با سیاست‌های کلی انتخابات برگزار شد، اظهار کرد: در این جلسه وزیر کشور، معاون حقوقی و معاون پارلمانی رییس‌جمهور، وزیر دادگستری و رییس کمیسیون شوراهای مجلس حضور داشتند و یک بار دیگر لایحه جامع انتخابات با سیاست‌های کلی تطبیق داده شد.

  وی با اشاره به اینکه تمام تلاش دولت و مجلس این است که این لایحه سریعتر ابتدا در دولت تصویب شده و سپس به تایید مجلس برسد، افزود: همه باید تلاش کنیم تا لایحه جامع انتخابات به انتخابات سال ۹۶ برسد، اما اینکه این کار انجام شود یا خیر، بستگی به بررسی لایحه در دولت و سپس مجلس دارد.

  مقیمی همچنین گفت: ما به صورت غیررسمی لایحه جامع انتخابات را به کمیسیون شوراهای مجلس و مرکز پژوهش‌های مجلس ارسال کرده‌ایم.

  ادامه دارد…

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار