• تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۹ | کد خبر : 54054
 • کی‌روش: بازی با سوریه برای ما خاص است

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم ملی در جمع خبرنگاران و در مواجهه با طرح این موضوع که لیست جدید تیم ملی کمی شگفت‌انگیز بوده است، اظهار داشت: فکر می‌کنم مهم این است که درباره بازی صحبت کنیم، چون بازی با سوریه برای ما بسیار خاص است.

  وی افزود: رقابت بسیار بزرگی را پیش‌رو داریم و بازی دشواری خواهیم داشت. بنده به شخصه رفتم تا از امکانات، ورزشگاه و شرایط مالزی دیدن کنم و باید بگویم کار سختی خواهیم داشت. اکنون فصل باران‌های استوایی است و یکی از برنامه‌های من این بود که بازیکنان با شرایط زمین وآب و هوا آشنا شوند.

  سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: ما در این اردو تنها یک بازی رسمی خواهیم داشت و بازی دوستانه ما زیاد سنگین نیست، به همین دلیل تصمیم گرفتم که تعداد بازیکنان کمتری را با خودمان به مالزی ببریم. ما یکسری از تصمیمات را مرتبط با اوضاع‌مان در مالزی گرفتیم، همین‌طور برنامه‌ریزی‌های مختلف که داشته‌ایم بر همین اساس بوده است. بازیکنانی که در این دوره همراه ما نیستند مانند علیرضا حقیقی، سعید آقایی، سروش رفیعی و آندرانیک تیموریان در اردوهای بعدی ما و در زمستان به تیم ملی دعوت خواهند شد و باید این مسئله را در نظر بگیریم که شرایط ملی و باشگاهی متفاوت است و نمی‌توانیم از همه بازیکنان در همه شرایط استفاده کنیم.

  ادامه دارد …

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار