رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۶ | کد خبر : 54078
 • برای امنیت اربعین با مقامات عراقی رایزنی کرده ایم

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار مهر، سردار رمضان شریف، مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران عصر امروز با حضور در بیست‌ودومین نمایشگاه مطبوعات ضمن بازدید از غرفه خبرگزاری مهر در خصوص اظهارات برخی مقامات نسبت به ضرورت کاهش بودجه نظامی کشور گفت: جمهوری اسلامی ایران در حوزه رسانه ای دشمنان بسیار قوی دارد که تلاش می کنند از هر موضوعی در کشور برای دو قطبی سازی استفاده کنند.

  وی افزود: پیش از آنکه مسئله بودجه نظامی مطرح باشد، اینها به دنبال طرح دو دیدگاه در کشور هستند که یک دیدگاه موافق افزایش بودجه نظامی است و دیدگاه دیگر مخالف آن است در حالی که هیچ یک از این دو دیدگاه، مسئله اصلی کشور نیست.

  طرح مسئله کاهش بودجه نظامی در رسانه ها یک مسئله انحرافی است

  سردار شریف ادامه داد: آنچه مهم است اعتقاد تمام کشورها بر تعیین سهم بودجه نظامی خود بر اساس تهدیداتی است که شامل آن کشور می شود.

  مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران تصریح کرد: همه عالم می دانند که سهم بودجه دفاعی ما در مقیاس سایر کشورها با توجه به تهدیدات دشمنان جمهوری اسلامی ایران. رقم قابل توجهی نبوده و نیست البته سپاه به طور خاص و نیز نیروهای مسلح به طور عام انجام وظیفه خود در مقابله با دشمن را به میزان و مقیاس بودجه نظامی گره نزدند.

  وی خاطرنشان کرد: طرح این مسئله در رسانه ها یک مسئله انحرافی است، رئیس جمهور و تمام اعضای شورای عالی امنیت ملی در حوزه امنیتی دارای تجربه و تخصص هستند و دشمنان کشور را می شناسند بنابراین مسئله کاهش بودجه نظامی کشور مسئله قابل طرح در رسانه ها نیست.

  سردار شریف یادآور شد: بهره گیری از ابزار جدید و تجهیزات مدرن امری است که برای محقق شدن نیازمند بودجه و اعتبار لازم در این حوزه است که وزیر دفاع هم اخیرا عنوان کردند بودجه دفاعی کشور نسبت به سنوات گذشته افزایش داشته که این اظهار نظر یک مقام رسمی در دولت است. هرگز مسئله بودجه نظامی را با مقامات کشور به عنوان یک چالش دنبال نکردیم.

  مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران در بخش دیگری از گفتگوی خود در خصوص فضای امنیتی مرزها در آستانه اربعین حسینی عنوان کرد: در خصوص امنیت زائرین تا قبل از مرز مشترک ایران و عراق هیچ دغدغه ای وجود ندارد و بر اساس پیش بینی های صورت گرفته در حوزه وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه و نیز نیروی انتظامی امسال هم در اوج قدرتمندی، هیچ حادثه ای را نخواهیم داشت.

  وی ادامه داد: در خصوص امنیت آن سوی مرزها در کشور عراق رایزنی هایی با مسئولین عراقی صورت گرفته و در این خصوص نیز تمهیدات لازم صورت گرفته است که نگرانی در خصوص تهدیدات احتمالی وجود ندارد.

  سردار شریف تصریح کرد: البته گروه هایی تروریستی تلاش می کنند تا فضای ناامن برای زائران فراهم کنند اما هرگز به اجرای عملیات ناامن نبوده و نخواهند بود.

  مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران یادآور شد: گروههای تروریستی – تکفیری به شدت تحت فشار هستند و به طور طبیعی از خود واکنش نشان خواهند داد.

  وی با اشاره به ابعاد گسترده تبلیغاتی پیاده روی اربعین در کشورهای منطقه خاطرنشان کرد: ممکن است برخی بخواهند در این حوزه کارشکنی کنند که با انعکاس مطلوب رسانه ای پیاده روی اربعین در این زمینه نیز ناکام خواهند ماند.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار