• تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۸ | کد خبر : 54086
 • اردوغان رئیس جمهور ترکیه از مزدورانش برای جنگ علیه ارتش دولتی سوریه به منظور بر اندازی حکومت وقت استفاده می کند. این پروژه تغییر در ساختار حاکمیت سوریه ساخته و پرداخته و همچنین مورد حمایت ایالات متحده آمریکا است که یکی از متحدین نزدیک ترکیه و عضو ناتو است.

  به گزارش وعده صادق اردوغان رئیس جمهور ترکیه از مزدورانش برای جنگ علیه ارتش دولتی سوریه به منظور بر اندازی حکومت وقت استفاده می کند. این پروژه تغییر در ساختار حاکمیت سوریه ساخته و پرداخته و همچنین مورد حمایت ایالات متحده آمریکا است که یکی از متحدین نزدیک ترکیه و عضو ناتو است.

  ژنرال ویسلی کلارک در سال ۲۰۰۷ طی مصاحبه ای با برنامه «اینک دموکراسی» گفت: یادداشتی وجود دارد که برنامه نابودی ما برای سرنگونی هفت کشور ظرف پنج سال را تشریح می کند که با عراق ،سوریه،لبنان،لیبی،سومال و سودان شروع و به ایران ختم می شود.

  مزدوران اردوغان تماماً شهروندان چینی و از ساکنان بخش های شرقی چین از میان مردمان اویغور و مسلمانان سنی مذهب هستند.برای سالیان طولانی ، اردغان از ادعا های اویغور ها مبنی بر ظلم و ستم دولت چین حمایت کرده است که این خود دلیلی برای مداخله دولت چین و ابراز تمایلش جهت حمایت از دولت فعلی سوریه و مبارزه با تروریسم در این کشور شده است.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار