• تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۶ | کد خبر : 54092
 • «فرهاد جم» پس از مدت‌ها جلوی دوربین رفت +عکس

  به گزارش وعده صادق ،سریال تلویزیونی “ماه و پلنگ” با نام قبلی “ملکا” در دو شب گذشته و با پخش دو قسمت ابتدایی،‌  پس از مدت ها مخاطبان شبکه ۳ سیما را به تماشای سریالی جدید در عین حال پرمحتوا ، دلخوش کرد.

  «فرهاد جم» پس از مدت‌ها جلوی دوربین رفت +عکس
  پیش از پخش “ماه و پلنگ” تکرار سریال تلویزیونی “سفر سبز” که در سال ۱۳۸۱ تولید شده بود،‌ پخش می شد. پارسا پیروزفر در نقش اصلی “دنیل” ، آزیتا حاجیان،‌ محمدرضا شریفی نیا، ساراخوئیینی ها، زنده یاد نادیا گلچین، حسن پورشیرازی و امین تارخ در این سریال که با حال و هوای ماه محرم تولید شده ،‌به ایفای نقش پرداخته اند.
  سریال “ماه و پلنگ” با تنوعی قابل توجه در زمینه داستان و همچنین حضور بازیگران مختلف، می تواند در شب های پائیز با آثار نمایشی دیگر شبکه ها به رقابت بپردازد و شاید بتواند در این راستا رتبه نخست را در جذب بیننده به خود اختصاص دهد.
  «فرهاد جم» پس از مدت‌ها جلوی دوربین رفت +عکس
  داریوش ارجمند ، آتنه فقیه نصیری، پوراندخت مهیمن، بیتا سحرخیز، شاهرخ استخری،‌ علی شادمان، فرهاد جم، شیوا خنیاگر، مریم کاظمی، علی سلیمانی، سعید داخ، صدرالدین شجره، شهروز ابراهیمی،‌ امیرمحمد زند، شهین تسلیمی و عطا عمرانی تنها برخی از بازیگرهایی هستند که در سریال “ماه و پلنگ” به ایفای نقش می پردازند.

  «فرهاد جم» پس از مدت‌ها جلوی دوربین رفت +عکس

  از اتفاق های قابل توجهی که در سریال شبانه شبکه ۳ سیما رخ داده،‌ حضور فرهاد جم و مریم کاظمی به عنوان دو بازیگر قدیمی که مدت ها بود در هیچ اثر نمایشی حضور پیدا نکرده اند ، است چرا که بسیاری از بازیگران کهنه کار کشورمان توانایی های بسیاری برای ارائه در عرصه تصویر دارند اما بعضا به دلیل تعدد بازیگر و بحث هایی از قبیل کمبود و سپس صرفه جویی در بودجه، حضورشان کم رنگ تر می شود.

  «فرهاد جم» پس از مدت‌ها جلوی دوربین رفت +عکس

  داستان سریال “ماه و پلنگ”در بستر شهری شکل می گیرد که در جهنم دروغ و انتقام و زیاده خواهی بهشت خوشبختی و سعادت خودشان را نابود می کنند که برای مثال یکی از شخصیت های داستان به دلیل اشتباهی که ازش سر می زند، درگیر مسائل قصاص وحواشی آن می شود و داستان های مختلفی برای او رقم می خورد این سریال همچنین به مباحث اقتصادی و اجتماعی نیز می پردازد و تلاش می کند نقش آگاهی بخشی نیز برعهده داشته باشد.
  منبع: میزان

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار