• تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۹ | کد خبر : 54109
 • تزریق اعتبار ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومانی به حساب شهرداری بروجرد در روزهای اخیر

  تزریق اعتبار 2 میلیارد و 600 میلیون تومانی به حساب شهرداری بروجرد در روزهای اخیر

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، عباس گودرزی در جلسه ستاد راهبردی این شهرستان اظهار کرد: این میزان اعتبار به منظور بازنشسته کردن نیروهای در آستانه بازنشستگی شهرداری این شهرستان هزینه می‎شود.

  وی رونق هر شهر را در گرو رونق شهرداری آن خواند و عنوان کرد: با تخصیص اعتبار یاد شده تا پایان هفته جاری تا حدودی بدنه شهرداری بروجرد سبک و بخشی از مشکلات این نهاد خدماتی و عمرانی مرتفع می‎شود.

  نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به شرایط حاکم بر حوزه صنعت و تولید این شهرستان تاکید کرد: بر این اساس انتظار می‎رود، پیگیری و حل مشکلات کارخانجات و صنایع این شهرستان به صورت ویژه در برنامه کاری مدیریت ارشد استان لرستان و سایر مسئولان قرار گیرد.

  گودرزی رفع مشکلات کارخانجاتی همچون نساجی، کاشی جم و سامان کاشی بروجرد را در گرو عزم و همت مضاعف مسئولان امر خواند و بیان کرد: همچنین موضوع و معضل اشتغال در این شهرستان باید به طور ویژه پیگیری شود.

  وی از خانه‎های تاریخی به عنوان ظرفیت و مزیتی در حوزه گردشگری در بروجرد یاد و اظهار کرد: وجود این پتانسیل نیازمند تخصیص و اعطای اعتبار درخور توجهی به این بخش از سوی مسئولان امر است.

  نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه پروژه توسعه امامزاده جعفر(ع) به موضوعی حاشیه‎ای و در جه چندم از دید مسئولان و حتی فعالان رسانه‎ای تبدیل شده است، تصریح کرد: این در حالی است که با اجرای این پروژه می‎توان از این فضا به عنوان مرکزی فرهنگی استفاده کرد.

  گودرزی بر ضرورت آزادسازی حریم مسجد جامع بروجرد به عنوان یکی از آثار منحصر به فرد تاریخی و مذهبی تاکید و تصریح کرد: پرداختن به این پتانسیل عظیم می‎تواند، بر ظرفیت‎های موجود در شهرستان بروجرد بیفزاید.

  وی با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در حوزه بهداشت و درمان بروجرد رخ داده و در حال انجام است، بیان کرد: در کنار قول مساعد رئیس سازمان تامین اجتماعی مبنی بر توسعه بیمارستان کوثر، با ورود بیمارستان آیت الله بروجردی به چرخه درمان بخشی از مطالبات مردم در این حوزه مرتفع می‎شود.

  نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی همچنین بر ضرورت افتتاح و بهره‎برداری از مرکز درمان بستر اشترینان و تقویت ارائه خدمات درمانی به ساکنان این بخش تاکید کرد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار