رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۲۸ | کد خبر : 54140
 • نمایشگاه کتاب ناشران ایران تمرینی برای پایتختی کتاب جهان توسط نیشابور است

  نمایشگاه کتاب ناشران ایران تمرینی برای پایتختی کتاب جهان توسط نیشابور است

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، حمید گرمابی در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه ناشران ایران در نیشابور اظهار داشت: حضور در نمایشگاه کتاب قطعاً نشان‌دهنده توجه و سطح فرهنگی و ادبی مردم است و هرچه میزان استقبال از آن بیشتر شود نشان از رشد فرهنگی بیشتر دارد.

  وی تصریح کرد: نمایشگاهی در این سطح برای اولین بار در نیشابور برگزار می‌شود و یقیناً مردم به علت تشنگی زیاد به امر مطالعه در پایتخت کتاب ایران از آن استقبال شگرفی خواهند داشت.

  نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ناشران خوبی در نمایشگاه حضور پیدا کرده‌اند و امیدوارم با برگزاری عالی بتوانیم برای سال‌های بعد نیز برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی را برنامه‌ریزی کنیم.

  گرمابی با اشاره به پایتختی کتاب ایران تأکید کرد: نیشابور خودش را برای پایتختی کتاب جهان آماده می‌کند و باید با برگزاری چنین برنامه‌هایی خودش را برای رویدادهای جهانی مهیا کند.

  وی تصریح کرد: با توجه به کارشکنی‌های بسیار زیادی برای عدم برگزاری این نمایشگاه در این شهر خوشبختانه با حمایت استاندار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی این مهم به نتیجه رسید و شاهد افتتاح آن هستیم.

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با بازگشایی مسیر تقاطع غیر هم‌سطح امام رضا(ع) با نمایشگاه که در یک روز همراه بود از ابتدای کار برکت خود را برای مردم به ارمغان آورده است.

  گرمابی خاطرنشان کرد: ما نمایندگان و مسؤولان شهرستان برای برگزاری این رویداد فرهنگی تمام تلاش خود را انجام دادیم و امیدواریم مردم استان از نحوه برگزاری راضی باشند.

  نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه هنوز دو هدیه ۲۰ میلیارد ریالی بنیاد ملت وابسته به بانک ملت و استانداری خراسان رضوی که به‌واسطه انتخاب نیشابور به‌عنوان پایتخت کتاب ایران قول داده‌شده بود وصول نشده است و امیدواریم بتوانیم این دو را ادغام نماییم و یک مجتمع فرهنگی کتابخانه‌ای در شأن مردم بسازیم.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار