• تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۱ | کد خبر : 54205
 • سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس به خوزستان/ بررسی مشکل آب استان

  سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس به خوزستان/ بررسی مشکل آب استان

  حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان درباره سفر اعضای کمیسیون متبوعش به استان خوزستان اظهار کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بر اساس شرح وظایفش که نظارت بر موضوعات امنیتی است وظیفه دارد که به استانهای مختلف کشور سفر کند.

  وی افزود: بازدید از مناطق و استانهای مرزی یکی از وظایف اصلی کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس است از این رو اعضای این کمیسیون برای روز پنجشنبه و جمعه هفته جاری برای بازدید از استان مرزی خوزستان وارد این استان خواهند شد.

  سخنگوی امنیت ملی مجلس تاکید کرد: بازدید از مرزهای آبی و خاکی خوزستان و همچنین بررسی مسائل و مشکلات این استان به لحاظ سیاسی، اجتماعی و اقتصادی از مهمترین برنامه های این سفر خواهند بود.

  نقوی حسینی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه معضل آب نیز یکی از مشکلات اصلی استان خوزستان است درصدد خواهیم بود تا در این سفر پیرامون این موضوع رایزنی های لازم را با مقامات استان انجام دهیم.

  وی در پایان تصریح کرد: امیدوار هستیم پیرامون انجام این سفر اگر کمکی از سوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در راستای حل مشکلات خوزستان لازم باشد انجام دهیم.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار