• تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۹ | کد خبر : 54235
 • جلسه هماهنگی سفر دولت به استان البرز تشکیل شد

  جلسه هماهنگی سفر دولت به استان البرز تشکیل شدبه گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، جلسه هماهنگی سفر استانس دولت به استان البرز به ریاست حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان تشکیل شد و در آن راههای ایجاد شتاب در روند توسعه و پیشرفت و موانع و مشکلات استان بویژه در حوزه حمل و نقل و ترافیک بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

  در این جلسه که روز سه شنبه با حضور وزرای راه و شهرسازی، فرهنگ و ارشاد اسلامی،علوم ، تحقیقات و فناوری، ورزش و جوانان، جهاد کشاورزی، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، رئیس بانک مرکزی و معاون اجرایی رئیس جمهور و استاندار البرز برگزار شد، پس از ارائه گزارشی از برنامه‌ها و پروژه‌های هر کدام از دستگاه های اجرایی، روند توسعه شتابان استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

  برطرف کردن مشکل استان البرز در حوزه حمل و نقل و ترافیک، مهمترین محور و موضوع اصلی این جلسه بود که پس از بررسی های انجام شده در خصوص راههای رفع این معضل با تقویت بخش راه سازی و راه آهن تصمیم گیری شد.

  در جلسه هماهنگی سفر دولت به استان البرز همچنین نیازهای مردم استان البرز در بخش های بهداشت و درمان، ارتباطات و حوزه‌های مرتبط با آن، صنعت، مسائل زیست محیطی، گاز رسانی به مناطق محروم و روستاها و موضوعات فرهنگی و ورزشی مورد بحث و بررسی دقیق قرار گرفت.
  قرار است حسن روحانی رئیس جمهور چهارشنبه ۲۶ آبان ماه در قالب سفر استانی دولت به استان البرز سفر کند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار