رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۸ | کد خبر : 54246
 • یک جریان مشکوک مانع از فعالیت کارگردانان در حوزه استراتژیک و تاریخ می‌شود

  به گزارش وعده صادق ،ابوالقاسم طالبی کارگردان فیلم یتیم خنه ایران با اشاره به وجود کارگردانهای متعهد در سینمای ایران خاطر نشان کرد: ما کارگردان خوب و دیندار در ایران زیاد داریم ولی جریانی در کشور هست که اجازه نمی‌دهد هر کسی به تولید فیلم استراتژیک و تاریخی بپردازد و برای افرادی که بخواهند از این گونه فیلمها تولید کنند ایجاد مشکل می‌کند.

  وی در مورد فیلم یتیم‌خانه ایران تصریح کرد: سرمایه‌گذار این فیلم موسسه روایت فتح بوده و موضوع این فیلم در رابطه با فساد رجال سیاسی و اقتصادی کشور است که اگر به این فسادها رسیدگی نشود کشور دچار چه عواقب خطرناکی خواهد شد.

  کارگردان فیلم یتیم‌خانه ایران در مورد چرایی فروش کم این فیلم گفت: متاسفانه در زمان اکران عمومی فیلم مدیر پخش فیلم به خارج سفر کرد و این امر باعث شد که فیلم در هفته‌های ابتدایی اکران با فروش خوبی روبرو نشود.

  طالبی در مورد اهمیت نشر این برهه از تاریخ ایران یادآور شد: ما به نوبه خود در جهت انتشار و آشنایی مردم ایران با این برهه تاریخی قدم برداشتیم ولی باید دقت داشت این تازه شروع کار است و این سوژه می‌تواند ذهنیت ساخت سریال و فیلمهای سینمایی بیشتری باشد.

  وی ادامه داد: ادامه جریان آشنایی با یان برهه تاریخی باید در آموزش و پرورش و دانشگاها شکل بگیرد و اگر این مهم صورت نگرفت دلیلش را باید در نفوذ دوستان انگلیسی جویا شد.

  کارگردان سینما و تلویزیون در مورد تلخ‌ترین سکانس فیلم سینمایی تیم‌خانه ایران از دید خود افزود: تلخ‌ترین سکانس فیلم جایی بود که پرستار با اضطراب مشغول مداوای قحطی‌زدگان ایرانی است ولی به دلیل کمبود و قطحی یک به یک این مردم از دست می‌روند./تسنیم

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار