رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۰ | کد خبر : 54250
 • عملیات جدید ارتش سوریه در حومه دمشق و تعقیب تروریست‌های فراری در غرب «حلب»

  به گزارش وعده صادق ،یک منبع میدانی در جبهه‌های غوطه شرقی اعلام کرد نیروهای ارتش سوریه عملیات نظامی غافلگیرکننده‌ای را در مزارع غرب شهرک الریحان در نزدیکی شهر دوما آغاز کرده‌اند که هدف از این عملیات تحکیم محاصره این شهرک تحت اشغال تروریست‌های تکفیری است. این مناطق از چند ماه پیش شاهد درگیری‌های شدید بوده است.

  این منبع با بیان این مطلب به خبرنگار تسنیم گفت نیروهای ارتش با پیشروی در این مناطق، چندین مزرعه در سمت غرب این شهرک را پس از محاصره گروه‌های تروریستی وابسته به گروهک جیش‌الاسلام که در این مزارع موضع گرفته بودند، پاکسازی کردند که در جریان آن شماری از تروریست‌ها کشته شدند.

  این منبع افزود نیروهای ارتش لحظاتی پیش عملیات نظامی را از سمت شهرک المحمدیه با هدف ورود به تپه فرزات در عمق غوطه شرقی که یک نقطه راهبردی قلمداد می‌شود، آغاز کرده است.

  از جبهه حلب هم خبر می‌رسد که نیروهای ارتش سوریه با توپخانه، مواضع گروه‌های تروریستی را در مدرسه الحکمه و منطقه الراشدین در جنوب غربی حلب با هدف پاکسازی آنها هدف قرار می‌دهند.

  ارتش سوریه پس از پاکسازی مجتمع مسکونی ۱۰۷۰ در صبح امروز، تحرکات تروریست‌های فراری را هدف قرار می‌دهد، همچنین دو دستگاه تانک و دو خودروی تروریست‌ها هنگام فرار به سمت منطقه  الراشدین منهدم شد.

  خبر دیگر اینکه جنگنده‌های ارتش سوریه مواضع گروه‌های تروریستی را در عین ترما، زملکا و جوبر در حومه شرقی دمشق هدف قرار دادند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار