• تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۷ | کد خبر : 54305
 • نصف سهام عدالت مردم آزاد شد

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اسماعیل غلامی در حاشیه بازدید از بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاریها در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با اشاره به اینکه براساس قوانین و مقررات امسال مهلت ۱۰ ساله پرداخت اقساط سهام عدالت از محل سود سهام شرکتهای واگذار شده به شرکتهای سرمایه‌گذاری استانی تمام می شود، اظهار داشت: بر اساس آخرین آمار ۴۹ میلیون نفر مشمول دریافت سهام عدالت شده‌اند به نحوی که هر نفر یک میلیون تومان معادل ۴۹ هزار میلیارد تومان سهام دریافت کردند.

  وی افزود: تا آخر امسال حدود ۲۴ هزار میلیارد تومان اقساط از محل سود سهام برای ۶ دهک مشمول دریافت بازپرداخت شده است. البته هنوز حدود ۲۵ هزار میلیارد تومان اقساط وصول نشده است.

  معاون سابق سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه بر اساس قانون دولت بعد از ۱۰ سال می‌تواند مطابق آیین‌نامه اجرایی سهام عدالت یک مهلت ۶ ماهه به دارندگان سهام عدالت برای پرداخت اقساط ارائه کند، تصریح کرد:  اما اگر در این ۶ ماه یعنی تا شهریور سال آینده اقساط پرداخت نشد دولت می‌تواند آن سهام  را به فروش برساند.

  غلامی اضافه کرد:  دو دهک اول که شامل کمیته امداد و بهزیستی و سایر جانبازان هستند چون مشمول ۵۰ درصد تخفیف بودند آنها تقریبا اقساط را پرداخت کرده اند. 

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار