رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۶ | کد خبر : 54319
 • روحیه ایثار و شهادت دشمنان اسلام را مأیوس می‌کند

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، آیت‌الله سید علیرضا عبادی به همراه نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی، مدیرکل بنیاد شهید استان و دیگر مسئولان از جانباز ۶۰ درصد محمدرضا مالکی دیدار کرد.

  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در این دیدار اظهار داشت: خداوند یک سند تعامل برای بندگان با ایمان خود قرار داده است که قرآن است و در آن یک معامله بزرگ را مشخص کرده است.

  وی اظهار داشت: معامله خدا آن چیزی است که به بندگان خود داده است و همان را از بندگان خوب خود پس می‌گیرد و مفهوم واقعی آن معصومین هستند.

  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه آنچه در این معامله باخدا قرار می‌گیرد، جسم، هستی و جان است، گفت: هستی، جسم، روح، زبان و چشم با خدا معامله می‌شود و پیامبران کل هستی خود را به خدا سپرده و خارج از رضای او یک ذره تصرف نکردند.

  عبادی افزود: خداوند انسان را برای عبودیت آفریده است و آنچه به او داده از سویی دیگر در برابر شهادت از بنده می‌خرد تا سود بیشتری نصیب بنده شود.

  وی گفت: جانبازان از مصادیق واقعی هستند که در راه خدا به شهادت رسیدند واین فیض بزرگی است که نصیب بندگان خدا شده است.

  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه بالاتر از مقام شهید در برخی روایات افرادی است که جهاد در راه خدا کردند، افزود: این افراد در راه شهادت دل به شهادت بسته اما شهید نشدند آنها ماندند تا راه شهیدان حفظ شود که این مقام از شهادت بالاتر است.

  وی بیان کرد: در دنیا و آخرت از برکت وجود شما جانبازان که حاملان پیام شهدا هستید باید بهره گرفت.

  عبادی اظهار داشت: در این تنگنای دنیا باید با دقت نگریست که به اسلام چه می‌گذرد و تنها چیزی که می‌تواند دشمنان را مأیوس کند،اسلام ناب، روحیه ایثار و مقام والای شهدا است و شما جانبازان در همه صحنه‌ها درخشیدید.

  محمدرضا مالکی جانباز ۶۰ درصد نیز اظهار داشت: ما کار زیادی نتوانستیم انجام دهیم اما همیشه تلاش می‌کنم سر کلاسهای درس برای دانشجویان از خاطرات خود مقداری بیان کنم.

  وی افزود: در سال سوم راهنمایی بود که داوطلبانه عازم جبهه شدم و برادر همسرم همرزم من در جبهه‌ها بود همیشه پا به پای هم بودیم اما توفیق شهادت نصیب او شد.

  مالکی با بیان اینکه آنچه در جبهه‌ها بود همه اخلاص بود، اظهار داشت: نمونه‌های اخلاص به طور بارز در چهره رزمندگان قابل مشاهده بود به گونه‌ای که حاضر بودند از غذای خود برای برادر همرزم خود گذشت کنند.

  جانباز ۶۰ درصد گفت: آنچه سبب شد در جبهه‌ها حضور یابیم به دلیل تربیتی بود در خانواده داشتمی آنها ما را با مسجد آشنا کردند و انس گرفتن با مسجد به خیلی از گرفتاریها کمک می‌کند.

  مالکی افزود: امن‌ترین فضا برای جوانان مسجد است باید جوانان را به مساجد وصل کنیم تا بیمه شوند.

  محمدرضا مالکی جانباز ۶۰ درصد است که در تاریخ ۱۳۴۷ از طرف سپاه به جبهه اعزام شد و در سال ۱۳۶۱ در فکه در اثر ترکش موج انفجار مجروح شد.

  اعضای آسیب دیده جانباز مالکی دو پا،دست راست، گوش چپ و اعصاب و روان است.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار