• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۵ | کد خبر : 54339
 • ترامپ با ایجاد شبهه در نتیجه انتخابات: باید ببینم چه می‌شود! / شکایت ترامپ در نوادا رد شد

  دونالد ترامپ در پاسخ به سئوال فاکس نیوز که آیا فکر می‌کند انتخابات امشب تمام شود، گفت: “باید ببینم چه می‌شود… روش قدیمی رأی گیری با کاغذ خوب بود. شمارش آرا خیلی بیشتر طول می‌کشید، اما یک چیز خوبی داشت که نگران هک شدن سیستم نبودید، نگران مشکلاتی که شاهدش هستیم نبودید.”

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، دونالد ترامپ، کاندیدای جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در گفت‌وگو با شبکه خبری فاکس‌نیوز باری دیگر به این موضوع اشاره کرده که در صورتی که نتایج انتخابات مبنی بر شکست وی باشد، نسبت به پذیرش آن لزوماً متعهد نخواهد بود.

  وی در این راستا به انتقاد از نظام سیاسی “فاسد” در ایالات متحده پرداخته است.

  ترامپ گفت: ما چگونگی برگزاری انتخابات امروز را ملاحظه خواهیم کرد و امیدواریم که این امر به نحوی درست انجام شده باشد و ما درباره آن نگرانی نداشته باشیم؛ به این معنا که ما پیروز شویم!

  وی ادامه داد: من می‌خواهم همه‌چیز صادقانه باشد.

  ترامپ تصریح کرد: اوباما هشت سال پیش گفت که در جریان برگزاری انتخابات در شیکاگو تخلفاتی رخ داده است. اکنون ما باید وضعیت کنونی را مورد بررسی قرار دهیم و البته امیدواریم که همه‌چیز درست انجام شود.

  اظهارات ترامپ در حالی مطرح شده که یک قاضی در ایالت نوادا شکایت اضطراری دونالد ترامپ را رد کرد که خواهان کنار گذاشتن آرای اخذ شده در رأی‌گیری زودرس در چهار حوزه رأی گیری شده بود.

  ستاد انتخاباتی ترامپ به این امر اعتراض داشتند که مسئولان محلی شعبه‌های اخذ رأی را پس از پایان زمان رأی گیری باز نگه داشته بودند تا لاتین تبارهای بیشتری رأی بدهند. مسئولان محلی می‌گویند که تنها به کسانی اجازه ورود داده شده که در صف حوزه‌های رأی گیری حضور داشته‌اند.

  لاتین تبارها بیشتر به دموکرات‌ها گرایش دارند و تصور می‌شود که بیشتر آنها به هیلاری کلینتون رأی دهند.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار