رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۱۴ | کد خبر : 54355
 • تیراندازی اطراف محل رای گیری انتخابات ریاست جمهوری در لس آنجلس ۲ کشته و ۳ زخمی برجاگذاشت

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم، روزنامه آمریکایی «لس آنجلس تایمز»، با انتشار این خبر افزود: مقامات رسمی خبر داده اند که این تیراندازی که ساعت ۲ عصر سه شنبه به وقت محلی روی داده و بنا به گفته «جف اسکورگین» (Jeff Scorggin)، رئیس پلیس «لس آنجلس»، پلیس حداقل با یک مظنون رو به روست که به شدت مسلح است.
  همچنین «جری ویلیسون» (Jerry Willison)، از اداره پلیس منطقه «آزوسا» نیز شرایط را «بسیار غیرقابل پیش بینی و حساس» توصیف و به خاطر امنیت پلیس و همچنین مجروحان از ذکر مکان دقیق تیراندازی خودداری کرد.
  پلیس آزوسا از ساکنان خواسته تا از محل تیراندازی دور شوند و از خانه های خود بیرون نیایند.
  در ساعت ۲و ۱۵ دقیقه عصر (به وقت محلی)، به دستور پلیس دبستان های منطقه Slauson Middle and Mountain View و همچنین یک درمانگاه و مرکز پیش دبستانی تعطیل شدند.
  کالیفرنیا یکی از ایالت های بزرگ و پرجمعیت در غرب آمریکاست که به یکی از ایالت های هوادار دمکرات ها مشهور است.
  حوزه های رای گیری در ایالت های غربی آمریکا، شامل واشنگتن، اورِگان و کالیفرنیا ساعت هشت شب به وقت محلی (۷:۳۰ صبح چهارشنبه به وقت ایران) بسته خواهند شد.
  زمان رسمی اخذ رای در ۵۰ ایالت آمریکا و حتی در شهرستان های یک ایالات متفاوت است ولی با توجه به زمان بندی رسمی اعلام شده می توان آغاز رای گیری را از ساعت ۶ بامداد و پایان آن را در ساعت ۹ شب در نظر گرفت.
  با توجه به چهار منطقه زمانی آمریکا و اختلاف زمانی ۳:۳۰ ساعته آن کشور با ایران، رای گیری از ساعت ۱۴:۳۰ بعد از ظهر ۱۸ آبان تا ۷:۳۰ بامداد ۱۹ آبان به طول خواهد انجامید.
  روز ۸ نوامبر(۱۸ آبان ماه) بیش از ۱۲۰ میلیون آمریکایی در ۵۰ ایالت آمریکا با آرای پیش از موعد، و حضوری الکترونیک، چهل و پنجمین رئیس جمهوری این کشور را تعیین می کنند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار