• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۰ | کد خبر : 54389
 • در انتصاب روسای کلانتری‌ها و پاسگاه‌‍‌‍‌ها حساسیت جدی وجود داشته باشد

  دادستان نظامی مازندران در جمع کارکنان بازرسی انتظامی استان گفت: در انتصاب فرماندهان به خصوص روسای کلانتری‌ها و پاسگاه ها باید حساسیت جدی وجود داشته باشد.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا به نقل از سازمان قضایی نیروهای مسلح، حجت الاسلام محمد اسماعیل زارعی نقش بازرسی نیروی انتظامی را در رضایتمندی مردم و جلب اعتماد عمومی نسبت به نیرو مهم توصیف کرد و گفت: وقتی بازرسی مهمترین وظیفه اش یعنی صیانت از کارکنان و پیشگیری از تخلفات و جرایم را به خوبی انجام دهد، بدنه تشکیلات سالم می ماند.

  دادستان نظامی استان مازندران به وظایف خطیر بازرسی در شناسایی فرماندهان و مدیران متعهد و متخصص اشاره کرد و ادامه داد: در انتصاب فرماندهان به خصوص روسای کلانتری‌ها و پاسگاه ها باید حساسیت جدی وجود داشته باشد.

  وی درباره خصوصیات یک فرمانده مطلوب گفت: فرماندهی که عالم و عامل به قانون باشد، حقوق شهروندی را بداند و متخلق به اخلاق باشد و خلقش در مراجعات مکرر مردم تنگ نشود و نظارت کافی و لازم نسبت به زیر مجموعه داشته باشد.

  زارعی تصریح کرد: این فرمانده و مدیر نقش مهمی در جلب اعتماد عمومی نسبت به ناجا و نظام اسلامی خواهد داشت و نسبت به آحاد مردم یار مهربان و نسبت به اقلیت هنجارشکن و قانون گریز، مقتدر خواهد بود تا مردم احساس امنیت فیزیکی و روانی کنند.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار