• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۵ | کد خبر : 54462
 • بسته اخبار اداره اجتماعی در روز چهارشنبه

  مجتبی شاکری، رئیس کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران با حضور در غرفه ایسنا اعلام کرد که خیابان “دریا” واقع در حد فاصل خیابان ناصری و ساسانی‌پور در نزدیکی ساختمان قدیم دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی در سه راه ضرابخانه، به نام دکتر حسین قندی استاد برجسته ارتباطات و روزنامه نگاری تغییر خواهد کرد.

  وی در عین حال اظهار کرد که نامگذاری خیابانی به نام این استاد برجسته به درخواست جمعی روزنامه نگار و اهالی مطبوعات بوده است و جا دارد در نمایشگاه مطبوعات که ویژه روزنامه نگاران است این خبر خوش را به اهالی خبر اعلام کنید.

  تجمیع مدارس کم جمعیت ایثارگران/ کاهش سالانه ۶۰۰۰ نفری محصلان این مدارس

  حسین کفراشی، مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به سوال ایسنا، درباره چرایی تجمیع مدارس کم جمعیت ایثارگران در کشور، گفت: با کاهش سالانه جمعیت شش تا هفت هزار نفری محصلان در مدارس ایثارگران روبرو هستیم.

  وی ادامه داد: بنابراین از آنجاکه نرم دانش آموز در برخی از این مدارس پایین است، به صرف و صلاح بیت المال نیست که این مدارس دایر باشند. تلاش می‌کنیم اگر پنج مدرسه با این شرایط در یک استان داشتیم ادغام انجام دهیم تا ضمن ارتقای کیفیت بتوانیم بهتر رسیدگی کنیم. در واقع به دنبال جمع آوری این مدارس نیستیم بلکه تجمیع مدارس کم جمعیت را با هدف ارتقای ارائه خدمات دنبال می‌کنیم.

  صدرالدین علیپور، سرپرست دفتر پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست در گفت‌وگو با ایسنا، برنامه‌های این سازمان به منظور ایجاد فرصت اشتغال برای فارغ التحصیلان محیط زیست کشور را تشریح کرد و گفت: جداسازی بحث مهندسی محیط زیست از کشاورزی از جمله مطالبات این افراد بود که مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.  

  سردار حسن کرمی، فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، گفت: طی سه روز گذشته، ۱۶ زائر به دلیل نداشتن ویزا و روادید توسط کارکنان این یگان از مرز مهران بازگردانده شدند.

  وی اظهار کرد: طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، کنترل‌های متعدد از مبدأ تا مقصد به‌طور قانونی توسط نیروهای یگان ویژه مستقر در مرزهای مهران، چزابه و شلمچه انجام خواهد شد.

  پنج تیتر زیر، اخبار پربازدید امروز سرویس اجتماعی ایسنا است که می‌توانید با کلیک روی آنها، متن کامل خبر را مشاهده کنید:

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار