• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۸ | کد خبر : 54479
 • خاطره بادامچیان از جمله معروف شهید بخارایی

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، اسدالله بادامچیان در دیدار با آیت‌الله حسینی بوشهری امام جمعه قم و عضو جامعه مدرسین اظهار کرد: خدا را شاکریم که امروز توانسته‌ایم در کنار نسل دیروز و امروز انقلاب اسلامی، حزبی برگرفته از آموزه‌های دینی را در کشور همسو با انقلاب و نظام در مسیر اولیه خود حرکت دهیم.

  وی افزود: اجرای طرح خوبان با رویکرد امر به معروف و نهی از منکر در برخی محلات تهران شروع شده است؛ در این طرح تشویق کسانی که توجه چندانی به این مسائل ندارند به حفظ و رعایت شئون اسلامی در دستور کار قرار دارد.

  قائم مقام حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه در حزب موتلفه جوان و پیر نداریم بیان کرد: اثر وجودی جوانان مهم است و می‌توان با تقسیم وظایف و فعالیت‌ها اقدامات خوبی را رقم زد.

  وی ادامه داد: فرهنگ ما برگرفته از عاشوراست و در این واقعه عظیم تاریخی، نه به حبیب بن مظاهر و مسلم بن عوسجه می‌گویند به اتاق فکر برو و نه به طفل ۶ ماهه و دختر چهار ساله می‌گویند که به صحنه نیا که سنت نرسیده است.

  بادامچیان عنوان کرد: مهم آن است که عاشورایی حرکت کنیم و حرکتمان موج‌آفرین باشد؛ شهید بخارایی همیشه توصیه می‌کرد به جای آنکه بگوییم چه خبر، خودمان خبرساز باشیم.

  عضو موسس حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: خدا به ما عنایت کرده در تشکیلاتی هستیم که سالم و پرکار است و اثرات وجودی دارد.

  وی با تاکید بر ادامه راه امام و شهدا گفت: وقتی همه اعضای جامعه فعال شدند، سمت تشکیلاتی مهم نیست، اثر وجودی مهم است؛ در دوران اخیر کشور نیازمند جوانان موتلفه است تا نیازها را بررسی کنند و به حل مشکلات بپردازند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار