رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۰ | کد خبر : 54530
 • اعلام آمادگی بانک مرکزی اروپا برای شوک اقتصادی پیروزی ترامپ


  به گزارش وعده صادق به نقل از رویترز، هنوز برای هرگونه نتیجه گیری خیلی زود است و هرگونه تضعیف اقتصاد آمریکا خبری بد برای بانک مرکزی اروپا خواهد بود که سعی در حمایت از تقویت منطقه یورو با ارائه نرخهای سود زیر صفر، خرید اوراق قرضه و ارائه وامهای ارزان به بانکها دارد.
  پیتر پرات، اقتصاددان ارشد بانک مرکزی اروپا با توجه به شکنندگی بازار خواستار آرامش شد و همکار وی بنوت کوئر گفت اروپا باید به روند اصلاحات سرعت بخشد همانگونه که مخاطرات سیاسی در جاهای دیگر رو به افزایش است.
  عضو شورای حکام بانک مرکزی اروپا اوال نووتنی که در عین حال رئیس بانک مرکزی اتریش هم است به خبرنگاران در اتریش گفت: ‘ما مطمئنا آمادگی برای مواجهه با یک حالت اضطراری داریم.’
  وی اضافه کرد: پیش بینی اینکه چه اتفاقی خواهد افتاد خیلی زود است.
  به گزارش وعده صادق به نقل از روز چهارشنبه ایرنا از رویترز، نتایج انتخابات آمریکا، بازارهای مالی جهان را دچار آشفتگی کرده و یادآور وضعیت بازارها پس از همه پرسی برای خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا(برگزیت) است.
  هر بشکه نفت وست تگزاس اینترمدیت آمریکا روز چهارشنبه در معاملات آتی بازار نایمکس نیویورک با بیش از چهار درصد کاهش نسبت به دیروز به قیمت ۴۳ دلار و هفت سنت خرید و فروش شد که کمترین قیمت از ماه سپتامبر ۲۰۱۶(اواسط شهریور) است. اما سپس قیمت اندکی افزایش یافت و در ساعت ۰۶:۰۱ صبح امروز به وقت گرینویچ به ۴۳ دلار و ۷۲ سنت در هر بشکه رسید.
  قیمت آتی نفت برنت دریای شمال نیز در ساعت یاد شده در بازار لندن با ۲٫۴۳ درصد کاهش نسبت به دیروز به ۴۴ دلار و ۹۲ سنت در هر بشکه رسید.
  «باب تاکای» رییس شرکت تحقیقاتی بین المللی «سومیتومو» در توکیو با اشاره به آشفتگی بازارها پس از نتیجه همه پرسی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا گفت: آشفتگی فعلی بازارها، یادآور وضعیت آنها پس از همه پرسی یاد شده و بسیار نگران کننده است.
  شبد**۲۰۵۰** ۱۰۹۵ ** مترجم: حمید شاملو** انتشار دهنده : رضا رضائی مجد

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار