رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۶ | کد خبر : 54538
 • مافیای ورزش باید از بین برود/ اختلافات وزیر قبلی به ورزش لطمه زد

  آرش میراسماعیلی ضمن بازدید از غرفه خبرگزاری مهر در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها در رابطه با تغییرات در وزارت ورزش گفت: امیدوارم این تغییر و تحولات به نفع ورزش ایران باشد، چرا که ورزش جای سنگین و پرحاشیه‌ای است و آقای سلطانی‌فر بتواند به خوبی وزارت را اداره کند.

  وی افزود: اختلافات فاحش وزیر قبل و معاونانش باعث شد تا به ورزش ایران ضربه‌ زیادی بخورد و تبعات آن اختلافات را الان شاهد هستیم. خیلی از فدراسیون‌ها تبعات این اختلافات را خوردند. گودرزی انسان کاملاً سالمی بود اما توان اجرایی وزارت باید خیلی بالاتر از اینها باشد.

  پیشکسوت جودوی ایران ادامه داد: مدیرانی که خودشان می‌دانند تاریخ مصرفشان گذشته، باید جا را به جوان‌ترها بدهند، اما متأسفانه هنوز به فکر حفظ صندلی‌شان هستند و سناریو می‌چینند تا به برخی از فدراسیون‌ها بروند و حتی کمیته المپیک را بگیرند. امیدوارم سلطانی‌فر ورزش را کالبدشکافی کند و این مافیایی که در ورزش وجود دارد را از بین ببرد.

  وی در خصوص شرایط جودوی ایران گفت: از روزی که انتخابات تمام شده است، من از جودو به دور هستم اما در مجموع این ورزش پتانسیل بالایی دارد و می‌تواند به شرایط ایده‌آل بازگردد.

  میراسماعیلی خاطرنشان کرد: باید این موضوع را قبول کنیم که از جودوی دنیا عقب هستیم، خیلی‌ها می‌آیند و از دوره طلایی صحبت می‌کنند اما در تاریخ جودو از پنج مدالی که در سطح جهانی به دست آمده، چهار مدال برای من بوده، خود من زایده سیستم خاصی نبودم که خیلی‌ها از این دوران کسب مدال صحبت می‌کنند اما خود من طبق برنامه‌ریزی خودم پیش می‌رفتم و آنهایی که ادعا دارند بیایند این دوره طلایی را تکرار کنند.

  پیشکسوت جودوی ایران در خصوص عملکرد گودرزی اظهار کرد: گودرزی انسان بااخلاق، علمی و سالم در ورزش بود اما در چیدمان معاونانش اشتباه کرد و همین موضوع به آنها ضربه زد. مدیریت جدید ورزش باید یکسری‌ها را از بدنه جداگانه کند و امیدوارم سلطانی‌فر بتواند مدیریت خوبی داشته باشد.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار