• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۲۱ | کد خبر : 54550
 • بازیکنان استقلال توجیه شوند/ منصوریان باید شرایط را تغییر دهد

  مهدی امیرآبادی ضمن بازدید از غرفه خبرگزاری مهر در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها در رابطه با عملکرد استقلال در ۱۰ هفته ابتدایی لیگ گفت: تعطیلات به نفع استقلال بوده و هر زمان که تعطیلات آغاز شده استقلال توانسته از نظر تکنیکی، تاکتیکی و آمادگی بدنی شرایط خوبی پیدا کند و نتیجه بگیرد، اما تا چه زمان باید این شرایط ادامه پیدا کند؟

  وی افزود: استقلال امسال بازیکنان خوبی جذب کرده است اما این بازیکنان باید توجیه شوند و ببینند که پیراهن چه باشگاه بزرگی را بر تن کرده‌اند و ارزش این پیراهن را بدانند. همه طرفداران از استقلال انتظار موفقیت دارند، امیدوارم این تعطیلات هم مانند قبل به نفع استقلال باشد تا تیم شرایط خوبی پیدا کند.

  پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص خریدهای جدید این تیم تصریح کرد: تمام این بازیکنان در تیم‌های قبلی خود ستاره بودند اما شرایط همه باشگاه‌ها با استقلال و پرسپولیس فرق دارد. اگر این بازیکنان در فصول قبل تنها چهار بار دیده می‌شدند امسال در ۳۰ بازی دیده می‌شوند. پیش از این بازیکن برای اینکه به تیم ملی دعوت شود، دو باشگاه استقلال و یا پرسپولیس می‌آمد، اما چرا بازیکن در حال حاضر بازیکنانی که در تیم‌های قبلی‌شان به تیم ملی دعوت می‌شدند، به استقلال آمدند این اتفاق برایشان رخ نداد.

  امیرآبادی اضافه کرد: امسال به غیر از یک بازی استقلال چندان عملکرد خوبی نداشت. امیدوارم منصوریان بتواند شرایط را تغییر دهد و انتظارات را برآورده کند. همه اعتقاد دارند که تعطیلات به تیم‌هایشان ضربه می‌زند اما حداقل این مسئله برای استقلال مفید بوده است.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار