رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۸ | کد خبر : 54597
 • طهرانی مقدم می گفت سید(رهبر انقلاب) باید دستش پر باشد/همین باعث شد شهید، موشک شهاب ۳ را تولید کند

  شهید طهرانی را از سال ۶۰ می شناختم/ لحظه ای آرام و قرار نداشتبه گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم برزگداشت شهید طهرانی مقدم گفت: شهید طهرانی را از سال ۶۰ می شناختم، لحظه ای آرام و قرار نداشت.

  وی در ادامه افزود: روزی بود که کشورهای سوریه و لیبی برای فروش موشک به ما فخر می فروختند به ما می گفتند اینجا رو نزنید یا مثلا ۵ تا بزنید اما همین سوریه به جایی رسید که جمهوری اسلامی ایران در منطقه حلب صنعت موشکی برای سوریه تولید کرد که در جنگ ۳۳ روزه ۱۰ ساله پیش علیه صهیونیست ها بکار گرفته شد.

  سرلشکر باقری اظهار کرد: شهید طهرانی مقدم درباره مقام معظم رهبری به من می گفت این سید بزرگوار باید دستش پر باشد تا با اقتدار در برابر دشمن اقدام کند.

  رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: شهید به من می گفت عده ای صهیونیست به ایران چنگ و دندان نشان می دهند و ما چرا نباید موشکی داشته باشیم که بردش به آنها برسد. و همین تلاش ها باعث شد شهید طهرانی مقدم موشک شهاب ۳ را تولید کند.

  وی اظهار کرد: آن فرد جدیدی که این روزها به صحنه قدرت آمده در دوره تبلیغات حرفای بزرگتر از دهانش میزد که اگر من بودم در برابر دستگیری ملوانان در خلیج فارس چنین می کردم و چنان می کردم، در موقع تبلیغات ایشان شکر زیادی خوردند؛ بگذار از راه برسی بعد از فرماندهان بپرس که در خلیج فارس آن نیروها چه بلایی بر سر خود در قایق ها می آوردند.

  خبر در حال تکمیل است

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار