رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰ | کد خبر : 54638
 • وزیر حمل و نقل افغانستان بر لزوم افزایش همکاری های ترانزیتی تهران – کابل تاکید کرد


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، ‘محمدالله بتاش’ روز پنجشنبه در نشست خبری با ‘محمد اصف رحیمی’ استاندار هرات بر همکاری دو کشور افغانستان و ایران در بخش حمل و نقل و ترانزیت تاکید کرد.
  وزیر حمل و نقل و هوانوردی افغانستان دیروز به شهرک مرزی ‘اسلام قلعه’ نزدیک مرز ایران و افغانستان سفر کرد و اوضاع حمل و نقل را در این مسیر مورد بررسی قرار داد.
  مسیر اسلام قلعه – هرات یکی از مسیرهای نسبتا ناامن غرب افغانستان به شمار می رود و سال گذشته بیش از ۱۰۰ نفر از رانندگان و بازرگانان در این مسیر ربوده شدند.
  ‘علیرضا رشیدیان’ استاندار خراسان رضوی نیز در سفر هفته گذشته خود به هرات افغانستان از مسوولان این کشور خواست تا تدابیری را برای جلوگیری از افزایش آدم ربایی ها در این مسیر اتخاذ کنند.
  وزیر حمل و نقل و هوانوردی افغانستان در نشست خبری امروز خود گفت که در یک سال گذشته سه بار با ‘عباس آخوندی’ وزیر راه و شهرسازی ایران برای از بین بردن چالش های حمل و نقل میان دو کشور گفت و گو کرده و این گفت و گوها همچنان ادامه دارد.
  در این نشست خبری عنوان شد که وزیر حمل و نقل و هوانوردی افغانستان، در جریان سفر خود به هرات شماری از مدیران و کارکنان اداره حمل و نقل هرات را به دلیل دست داشتن در فساد از کار برکنار کرده است.
  اساق*۲۹۲*۱۶۱۰××۱۶۵۱
  انتشاردهنده:مسعودجعفریان

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار