رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۵۶ | کد خبر : 5464
 • فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه

  نیروی دریایی سپاه حیثیت آمریکا در خلیج فارس را خدشه‌دار کرد

  به گزارش وعده صادق از بوشهر، علی رزمجو امشب در دیدار با عوامل دستگیری نظامیان آمریکایی در جزیره فارسی با بیان اینکه منطقه دوم نیروی دریایی سپاه اشراف اطلاعاتی کاملی بر حوزه مدیریتی خود در خلیج فارس دارند، اظهار داشت: پاسداران نیروی دریایی سپاه با توکل و تعهد و استفاده از آخرین تجهیزات نظامی خلیج فارس را منطقه امن برای جمهوری اسلامی ایران تبدیل کردند.

  وی افزود: پاسداران نیروی دریایی سپاه در استان بوشهر همچون گذشته آماده عملیات‌های مختلف نظامی هستند و تمام تحرکات خلیج فارس را رصد می‌کنند.

  فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه پاسداران نیروی دریایی سپاه با اقدام ارزشمند خود در خلیج فارس حیثیت آمریکا را خدشه‌دار کردند، گفت: نیروی دریایی سپاه در انجام وظایف خود با روحیه‌ای جهادی عمل می‌کند و اقدام این نیرو در دستگیری 10 نظامی آمریکایی در خلیج فارس نشان داد که اشرافیت کاملی در خلیج فارس دارند.

  وی با بیان اینکه نیروی دریایی سپاه حیثیت آمریکا را برده‌اند، خاطرنشان کرد: پاسداران نیروی دریایی سپاه همچون گذشته با آمادگی کامل در مرزهای دریایی جمهوری اسلامی ایران در حوزه خلیج فارس آماده دفاع از کشور هستند.

  فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه اقدام نیروی دریایی سپاه پیکره آمریکا را در خلیج فارس لرزاند، گفت: با این اقدام دنیا متوجه شد ایران اسلامی در حفاظت از مرزهای خود جدی است و با داشتن تجهیزات نظامی پیشرفته و نیروهایی توانمند و متعهد آماده پاسخگویی به هر گونه تهدید است.

  انتهای پیام

  منبع: فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار