رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۰ | کد خبر : 54760
 • سرقت مزدا۳، برای موتور دزدی

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، در ساعت ۱۶:۳۰ روز ۲۱ مهرماه امسال و از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس اعلام شد یکی از شهروندان، خودرو مسروقه‌اش را محدوده تهرانپارس شناسایی و در حال حاضر در حال تعقیب خودرو مسروقه‌اش است.

  با اعلام خبر به کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس و با توجه به سارق بودن سرنشین خودرو مسروقه، بلافاصله مأموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس از طریق تماس با مالباخته اقدام به شناسایی محل دقیق تردد خودرو مسروقه مزدا ۳ در خیابان ۲۰۲ غربی تهرانپارس کرده و با حضور در این خیابان و قبل از هرگونه اقدام احتمالی سرنشین خودرو مسروقه برای فرار از محل ، وی را دستگیر و به کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس منتقل کردند.

  با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت خودرو و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و با ارجاع پرونده به پایگاه چهارم پلیس آگاهی و در تحقیقات از صاحب خودرو مزدا ۳ کشف شده، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که خودرو کشف شده در ساعت ۲۱ روز ۱۹ مهرماه و در محدوده فلکه اول تهرانپارس سرقت شده است. در ادامه و با شناسایی هویت واقعی متهم به نام میثم . س ۲۷ ساله که در زمان دستگیری خودش را به نام جعلی میلاد سعیدیان معرفی کرده بود ، کارآگاهان با بررسی سوابق وی اطلاع پیدا کردند که وی یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه ارتکاب جرایم مختلف در زمینه سرقت خودرو ، موادمخدر ، سرقت موتورسیکلت است ؛ همچنین در بررسی سوابق متهم مشخص شد که میثم . س در سال ۱۳۹۰ نیز به اتهام مشارکت در یک نزاع و درگیری منجر به جنایت دستگیر و روانه زندان شده و آخرین سابقه دستگیری وی به اواخر آذرماه سال گذشته باز می گردد که به اتهام سرقت موتورسیکلت دستگیر و مدتی را در زندان گذرانده بود.

  با شناسایی میثم . س به عنوان یکی از مجرمان سابقه دار و در بازرسی از مخفیگاه وی ، کارآگاهان موفق به کشف تعدادی از مدارک شناسایی متعلق به سایر خودروهای مزدا ۳ مسروقه‌ای شدند که متهم بنا بر اعترافاتش ، در طول چند ماه گذشته و در محدوده تهرانپارس ، آنها را سرقت کرده است.

  با بهره گیری از اطلاعات بدست آمده از متهم، کارآگاهان موفق به کشف بیش از پنج دستگاه خودرو مزدا ۳ سرقت شده توسط متهم شدند ؛ در بررسی سوابق خودروهای کشف شده ، کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ اطلاع پیدا کردند که از یکی از این خودروها برای سرقت موتورسیکلت‌های سنگین بالای ۲۵۰ سی سی استفاده شده است.

  شاکی پرونده سرقت موتورسیکلت سنگین پس از حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: چندی پیش ، تصویر موتورسیکلت خود را به همراه آگهی فروش آن در سایت دیوار قرار داده بودم که پس از مدت کوتاهی شخصی با تلفن همراه من تماس گرفت و عنوان داشت که قصد خرید آن را دارد ؛ پس از توافق در خصوص قیمت موتورسیکلت یعنی ۲۴ ملیون تومان ، جوانی به عنوان خریدار و با یک دستگاه خودرو مزدا ۳ به در منزل ما مراجعه و پس از بازدید موتورسیکلت عنوان داشت که تا چند روز دیگر نسبت به تحویل پول خرید موتور اقدام خواهد کرد .
  مالک موتورسیکلت مسروقه در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در تاریخ ۱۴ مرداد ماه امسال و در زمان ورود به داخل پارکینگ مجتمع متوجه شدم که موتور سرقت شده است؛ با طرح شکایت در خصوص سرقت موتور و در بررسی تصاویر دوربین های مداربسته محدوده محل سکونتمان، موفق به شناسایی همان جوان مدعی خرید موتورسیکلت خود شدم که در روز سرقت نیز با یک دستگاه خودرو مزدا ۳ به شماره انتظامی معلوم به محل زندگی ما مراجعه کرده است و در ادامه مشخص شد که خودرو مزدا ۳ داخل تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته نیز دارای سابقه سرقت است .

  با توجه به اظهارات مالک موتورسیکلت، مواجه حضوری مابین متهم پرونده میثم . س و مالک موتورسیکلت مسروقه انجام و بلافاصله متهم مورد شناسایی قرار گرفت.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار