• تاریخ انتشار: جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۴ | کد خبر : 54795
 • سفیر ایران در اسپانیا: باید ارزشهای اسلامی و ایرانی را در بازارهای حلال جهان عرضه کنیم


  فدایی فرد پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در مورد نمایشگاه ‘اکسپو حلال’ که ایران نیز حضور دارد، افزود: برگزاری نمایشگاه حلال، بسیار مهم است.
  وی افزود: با توجه به جمعیت زیاد و ارزش های‌ جمهوری اسلامی، علاوه بر پذیرش گردشگران بسیار مهم است که به طور فعال‌ در این نمایشگاه ها و در موضوع گردشگری حلال چه از بعد فرهنگی‌، لباس و مواد غذایی شرکت کنیم.
  سفیر کشورمان تصریح کرد: موضوع حلال در دنیا، یک مساله جا افتاده است و لازم است ما در کشور این موضوع را تقویت کنیم تا بتوانیم در بازار گردشگری حلال و بازار کالاهای حلال نقش بیشتری ایفا کرده و ارزش های اسلامی و ایرانی را عرضه کنیم.
  فدایی فرد با اشاره به اینکه تعداد زیادی از گردشگران دنیا را مسلمانان تشکیل می‌ دهند یاد آور شد که اسپانیا هر ساله، حدود ۷۰ میلیون نفر گردشگر می‌ پذیرد.
  سفیر کشورمان در اسپانیا خاطرنشان ساخت: خوشحالم که ایران امسال در نمایشگاه حلال اسپانیا شرکت کرده و با توجه به تعداد گردشگرانی که از اسپانیا بازدید می‌ کنند، این کشور به یک بازار بسیار مهمی‌ تبدیل شده که ما می‌ توانیم کالاهایمان را به اسپانیا عرضه کنیم.
  نمایشگاه دو روزه محصولات حلال اسپانیا روز پنجشنبه گشایش یافت. ایران در این نمایشگاه با ۳۰ طرح لباس با معیارهای اسلامی حضور دارد.
  اروپام *۳*۴۹۱*۱۶۱۳*انتشار دهنده:‌عبدالله غفاری

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار